Finans360

Vodafone’dan İster “3GB”, İster “20GB” Bedava internet!

Hazırladığımız bu yazımız ile birlikte “Vodafone Red 3GB”, “Vodafone Sokakta, Vodafone Yanımda 20GB İnternet”, “Güncel Vodafone Mobil İnternet Paketleri Nelerdir?” ve “Vodafone Red, Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?” sorularınıza cevap bulacağınızı umuyoruz.

Vodafone’dan İster “3GB”, İster “20GB” Bedava internet!

Vodafone’dan İster “3GB”, İster “20GB” Bedava internet 2019!

Hazırladığımız bu yazı ile birlikte “Vodafone Red 3GB”, “Vodafone Sokakta, Vodafone Yanımda 20GB internet“, “Güncel Vodafone Mobil internet Paketleri Nelerdir?” ve Vodafone Red, Vodafone Yanımda Bedava internet Nasıl Yapılır? sorularınıza cevap bulacağınızı umuyoruz.

Vodafone Red paketlerine geçiş yapanlar internetin tadını çıkarıyor!.. Vodafone, Vodafone Red tarifelerinin kullanımını arttırmak amacı ile belirlenen yeni Vodafone Red paketlerine geçiş yapan müşteriler GB dolusu internet kazanıyor..

Vodafone Red de 12 ay kalma sözü veren aboneler tarifelerinin üzerine ek olarak 3GB Bedava İnternet kullanıyorlar. Vodafone daha öncesinde Vodafone Red paketlerine yıl içerisinde bir kaç defa internet gönderiyordu. Şuan yaptığı kampanya ile müşterilerinin internet kullanımlarına tamamen yeni bir boyut getiriyor. Ayrıca kampanyalı tarife kullandığınız taktirde tarifenize 11 TL indirim almış oluyorsunuz. Yani böylece hem ücretsiz interneti hemde indirimi aynı anda almış oluyorsunuz.

Vodafone’dan İster “3GB”, İster “20GB” Bedava İnternet!

Bilgilendirme yazımıza başlarken hatırlatmalıyız ki sayfamızda yer alan diğer Vodafone hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer Vodafone paket yazıları için BUYRUN!

Şimdiye kadar yapılan kampanyalar arasında Vodafone Red internet fırsatları her zaman daha fazla ilgi gördü. Bu kampanya ile bir çok kişi Vodafone Red paketlerine yöneliyor. Bunun yanında hediye internet ve tarife internetiniz bittiği taktirde dilerseniz tarifenize ek internet paketleri alıp aşım yapma durumunuzu da kontrol altına alabilirsiniz.

Bugünki güncel Vodafone Ücretsiz ve Bedava internet Paketlerinin hemen hemen her birine yer vermeye çalışacağız. Bedava konuşma, sms ve internet paketleri için finans360 adresini takipte kalmanızı sizlere öneririz.


Vodafone Red ile “3GB” Bedava internet Kazan Kampanyası!

Vodafone Red “3GB” Bedava İnternet!

Yeni Vodafone Red 7, Yeni Vodafone 10, Yeni Vodafone Red 15, Yeni Vodafone Red 20 tarifesine yeni geçiş yapan aboneler 12 fatura dönemi taahhüt verdikleri taktirde tarifenin aylık ücreti üzerinden 11 TL indirim ve +3GB internet sahibi olurlar.

Eğer Vodafone Bedava internet paketleri hakkında güncel bilgiler almak istiyorsanız finans360 adresinden vazgeçmeyin.

Yukarıda belirtilen paketlere yeni geçiş yapacak olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler.Hediye internet 12 ay boyunca her ay 3GB olarak hattınıza tanımlanır.Öncelikli olarak hediye 3GB internetin kullanımı gerçekleşir.Yurt dışı kullanımlarında Yurt Dışı Data paketi almanız gerekir, almadığınızda faturanıza ne kadar kullanırsanız o kadar uluslar arası internet kullanım ücreti eklenir.Hediye interneti Vodafone’da bulunan farklı hatlarınıza gönderemezsiniz.


Vodafone Sokakta ile “20GB” Bedava internet Kazan Kampanyası!

Vodafone Sokakta “20GB” Bedava İnternet!

Vodafone abonelerinin yararlanabileceği bir bedava internet kampanyasıdır. Vodafone Internet Avcıları oyununu hemen cep telefonuna yükle, sokaklardaki bitleri avlamaya hemen başla. Vodafone FreeZone’lular avladığı bitleri anında hediye internet paketine ya da indirimli internet paketine çevirebiliyorlar. Toplamda ayda 20 GB‘a kadar ücretsiz internet kullanma şansını kaçırmayın. İnternet Avcıları Oyunu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin 26 yaş sınırının altındaki abonelerine özel hazırlamış olduğu bir uygulamadır.

Avantajlı paketlerden faydalanarak hediye GB sahibi olmak için Vodafone Bedava internet başlığındaki kampanyaları ziyaret ediniz.

Vodafone Sokakta ile 20GB Kazan Kullanım Koşulları:

  • İnternet Avcıları kullanıcısı: Servis’e kayıtlı bireysel ya da kurumsal aktif Vodafone hat sahipleri olan Vodafone aboneleridir. Aktif müşterilik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • İnternet Avcıları oyununu kullananlar Vodafone’un kullanım koşulları ve şartlarını da kabul etmiş sayarlar. Uygulamada Vodafone aboneleri için 1 günde toplanabilecek maksimum bit sayısı limitlidir. Bu limit 2000 adettir bit’tir. 2000 bit limitine ulaşan oyuncular uygulamayı reinstall etmesi halinde bit avlamaya devam eder, fakat avladığı bitler hesabına yüklenmez.

Vodafone Kampanya Hediyeleri Ay İçinde Kaç Defa Alınabilir?

Vodafone Kampanya Hediyeleri Ay İçinde Kaç Defa Alınabilir?

1 saatlik 1GB ücretsiz internet paketini ayda en fazla 15 defa alabilirsiniz.6 saatlik 1GB ücretsiz internet paketini ayda 4 kez alabilirsiniz.1 günlük 1GB ücretsiz internet paketini ise ayda sadece 1 defa alabilirsiniz.Bu sayede Toplamda ay içinde 20GB ücretsiz internet kullanmış olursunuz.

Vodafone’dan “6GB” Bedava internet Kampanyası!

Vodafone Freezone ile “4GB” internet Kazan Kampanyası!

Unutmayın.. Bedava, ücretsiz paketleri sitemiz yardımıyla alın! Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum yaparak kampanyalara katıldığınıza dair bilgilendirme mesajı alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 41 YORUM
  1. Aleyna dedi ki:

    Bedava

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com