Finans360

Vodafone Freezone ile “4GB” internet Kazan Kampanyası!

Öncelikle finans360.com ailesi olarak talepleriniz üzerine hazırladığımız bu makale ile birlikte “Vodafone Freezone ile “4GB” internet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?” ve “Vodafone Freezone, Vodafone Red paketleri ile bedava İnternet Nasıl Yapılır?”  “Vodafone “6GB” Hediye internet Detayları Nelerdir?” sorularınıza cevap bulacağınızı umuyoruz.

Vodafone Freezone ile “4GB” internet Kazan Kampanyası!

Vodafone Freezone ile “4GB” Hediye internet Kampanyası!

Öncelikle finans360 ailesi olarak talepleriniz üzerine hazırladığımız bu makale ile birlikte “Vodafone Freezone ile “4GB” internet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır? ve “Vodafone Freezone, Vodafone Red paketleri ile bedava internet Nasıl Yapılır?  “Vodafone “6GB” Hediye internet Detayları Nelerdir? sorularınıza cevap bulacağınızı umuyoruz.

Vodafone bir çok kullanıcısına SMS ve Uygulamaları ile birlikte bedava internet vermeye devam ederken Faturalı abonelerini de unutmuyor. Vodafone Faturalı hat kullanıcılarına örneğin; Vodafone Red Tarifelerini kullanan abonelerine yıl içerisinde bir kaç defa bedava 4GB, hediye 6GB internet verip bu kampanyalar sayesinde bir çok kullanıcısıni kendine çekmeyi ihmal etmiyor.

Araştırmalarda ve anketlerde Vodafone kullanıcılarına “Neden Vodafone?” diye sorulduğunda alınan yanıtlar genelde şu şekilde oluyor; “Vodafone verdiği pakete göre tam fiyat alıyor ne biraz üstü nede biraz altı, şebekesinden de memnunum ayrıca yıl içerisinde verdiği Hediye internet de çok işime yarıyor.” Görüldüğü gibi müşterilerin Vodafone seçme ve geçiş yapma nedenleri bu noktada açıkça ortaya çıkmaktadır.

Öncelikle bilmelisiniz ki Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) Hediye internet içerikli yazılarımızı da inceleyerek Ücretsiz internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilme şansınız bulunuyor!

Diğer Vodafone hediye internet içerikli paketlerine menüden “Vodafone Mobil internet” bölümünden ulaşarak inceleyebilir ve ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz.


Vodafone Hediye internet Paketleri Bilgilendirme:

Vodafone Hediye internet Paketleri Kısa Bilgilendirme

Vodafone verdiği internetler sadece yurt içi sınırlarında kullanıla bileceğini ve tamamen ücretsiz yani hediye olduğunu zaten bütün kullanıcılarına belirtmiş durumda. Örneğin; Eğer sizlerde Vodafone kullanıyorsanız ve bir gün uyandığınızda bedava “6GB” internetin hattiniza tanımlandığına dair bir sms görüyorsanız şaşırmayın. Bu hediye Vodafone’un hediyelerine sadece bir örnek.

Peki Vodafone sadece Red kullanan abonelere mi veriliyor bu hediye internet? Diye soracak okursanız cevabimiz size hayır olacaktır. Faturalı mevcut tarife kullanıcılarına ise genelde dönem içerisinde “3GB” bedava internet ekleniyor. Sizlere verilen hediyeleri Vodafone Yanımda uygulamasından kolayca limit sorgulaması yapabiliyorsunuz.

Şöyle bir durum da söz konusu paketinizde internet varsa ve hediye internet geldiyse öncelikle kullandığınız internetler hediye internetten düşüyor ve sonrasında tarife internetini kullanmaya tekrar devam edebiliyorsunuz.

Sonuç olarak size özel 6GB gibi belirli miktarlarda internetler ücretsiz hattınıza tanımlanıp hediye ediliyor. Ek açıklama olarak şunları eklemeliyiz; verilen promosyon ticari amaçla kullanılamaz, farklı birine transfer edilemez, paket bittikten sonra eğer duran tarife kullanmıyorsanız ve internetiniz yoksa aşım sağlarsınız. Bu adımlara bu süreçte dikkat etmenizi önereceğimiz hususlardır.

Ayrıca siz özel ziyaretçilerimiz için sürekli güncellenen Faturalı ve Faturasız hediyelerin bulunduğu Vodafone Hediye internet kategorimize giriş yapıp promosyonlardan faydalanabilirsiniz. Eğer Vodafone kullanıcısı arkadaşlarınız varsa sayfamızı onlarla da paylaşıp arkadaşlarınızın da hediye internetten faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bugünki yazımızda devam etmekte olan güncel Vodafone Ücretsiz ve Bedava internet Paketlerindeb Vodafone Freezone ile “4GB” internet Kazan Kampanyasına yer verdik. Vodafone’dan Bedava, Ücretsiz konuşma, sms ve internet paketleri için finans360 takipte kalmanızı öneririz.


FreeZone Kulüp “4GB” Bedava internet Kampanya Detayları!

FreeZone Kulüp “4GB” Bedava internet Kampanya Detayları!

Vodafone FreeZone’lular kazanmaya devam ediyor. 26 yaş altında olup FreeZone’lu olmayanlar, FreeZone Kulüp Kampanyasına katılıp “4GB” cepten bedava internete sahip oluyorlar. Vodafone abonelerine gerek uygulamaları üzerinden gerekse farklı yöntemler ile kampanyalar sunup hediye internet sahibi olmalarına yardımcı oluyor.
Vodafone FreeZone’lular hem daha indirimli paket ve avantajlardan faydalanırken, Yeni FreeZone’lu olanlar Kulüp kampanyasıyla da “4GB” ücretsiz internet sahibi oluyorlar.
  • 26 yaşından küçüksen ve Vodafonelu’ysan ama hattın anne ya da babanın üzerine kayıtlıysa sen de FreeZonelu olabilirsin, sende kendini kullanıcı olarak tanımlatıp hemen FreeZone dünyasına katıl hoşgeldin hediyesi olarak 1 gün geçerli “4GB bedava internet” kazanbilirsin.
  • Ayrıca FreeZone’lulara özel fırsatları görmek için Vodafone FreeZone sayfasına giriş yapıp size özel tarife ve kampanyaları görebilirsiniz.
  • Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunmuş olan 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı ya da Faturasız Vodafone müşterileri için geçerlidir.
  • Müşteriler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun şartlara sahipse (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra ise abone SMS ile bilgilendirilir ve hediye interneti hattınıza yüklenir.

Sayfamızda yer alan diğer Vodafone ücretsiz internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. Elbette 3GB, 6GB, 5GB internete kadar bedava internet kazanma şansını da yakalayabilirsiniz! Ayrıca sitemizde yer alan diğer Vodafone paket yazıları için gidelim BUYRUN! 


Vodafone FreeZone Kulüp “4GB” Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone FreeZone Kulüp “4GB” Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • 26 yaşının altındaysanız ama hattınız üzerinize olmadığı için FreeZone faydalarından yararlanamıyorum diyorsanız eğer BUYRUN! 
  • Katılım işlemini yukarıda belirtilen bağlantıdan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanıcı tanımlama işleminin gerçekleşmesi için hat sahibinin birinci dereceden akrabanız olması gerekir.
  • Kampanya şartlarını karşılayıp işlem yapan abonelere 1 gün geçerli “4GB internet hediye” edilir.

Daha fazla güncel Vodafone Bedava ve Ücretsiz internet paketleri için menüden Vodafone Mobil internet” bölümüne göz atınız.

Vodafone’dan “6GB” Bedava internet Kampanyası!

Vodafone’dan “20GB” Bedava internet Paketi!

Sayfamızda bulunan diğer Vodafone bedava – ücretsiz internet paketlerimize giz atmayı unutmayın.. Ayrıca bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, mail göndererekte editörlerimizden kampanyalara katıldığınıza dair bilgilendirme maili alarak kazanma şansınızı yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com