Finans360

Turkcell’den Ramazana Özel Hediye “10GB” internet!

Uzun zamandır fırsatları için beklenilen 2019 yılı Ramazan ayında da Turkcell bedava internet kampanyalarını dolu dolu kullanarak internete artık doyacağız!

Turkcell’den Ramazana Özel Hediye “10GB” internet!

Turkcell’den Ramazana Özel Bedava “10GB” internet Kampanyası!

Uzun zamandır fırsatları için beklenilen 2019 yılı Ramazan ayında da Turkcell bedava internet kampanyalarını dolu dolu kullanarak internete artık doyacağız! İşte makalemizin içerisinde cevap bulabileceğiniz sorular şunlar: Turkcell Ramazan ayı bedava internet kampanyalarından faydalanabilir miyim? , “Turkcell Ramazan kampanyası bedava internet paketlerinin tam olarak detayları nelerdir? , Turkcell Ramazana özel bedava kampanyası son geçerlilik tarihi nedir? Buyrun detaylara.

Turkcell her dönemde olduğu gibi 2019 yılının Ramazan ayını da boş geçmeyerek bir dolu Bedava internet kampanyalarını müşterilerine sundu! Ramazan boyunca Turkcell kullanıcıları özellikle sahurda bedava internet isteyen Turkcell müşterileri birden çok kampanyadan yararlanarak hediye internetlere sahip olabilecek!

Ramazan ayında Turkcell ile bedava internet kazanmak ve bu keyfi sonuna vararak kadar sahura kadar doya doya internetinizi kullanmak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre!  Turkcell Ramazan bedava internet hakkında detaylı kampanyaya aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Biliyorsunuz ki neredeyse her yıl ve her özel gün dahilinde abonelerine mutlaka ama mutlaka güzel ve avantajlı bir çok kampanya sunarak devleşen GSM firması olan Turkcell, müşterilerinin kârına gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde hem mevcut müşterilerinin saygı ve sadakatini kazanıyor hem de müşterilerine yeni müşteriler katıyor.

Eğer yazımız sizlere yeterli gelmiyorsa Turkcell in resmi internet sitesine giriş yaparak Bedava internet kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Yazımızın detaylarına geçmeden belirtmeliyiz ki bizler için Ramazan ayı kadar kutsal ve cenneti ayaklarının altında bulduğumuz kutsal annelerimizi de bu yıl Turkcell unutmadı! Hazır yaklaşmışken Turkcell’in yine bu özel günde sunduğu bir kampanya olan Anneler Gününe Özel Bedava internet Kampanyasına! göz atabilir ve hediye internetinizi alabilirsiniz.

Dediğimiz gibi Turkcell’liler tüm Ramazan boyunca hediye internet paketleri ile durduğu her dakikanın tadını doyasıya çıkarabilecek! Turkcell’liler artık Ramazan boyunca hem iftara kadar hem de sahura kadar internette bedava gezebiliyor! Peki Turkcell Ramazana özel bedava internet kampanyaları nelerdir? 2019 yılı Turkcell Ramazana özel Bedava internet kampanyalarına aktif olarak nasıl katılabilirim? Sorularınızın cevabı için aşağıdaki paketlerimizi inceleyin!


Turkcell Ramazan Özel Bedava internet Kampanyaları!

Turkcell Ramazan Özel Bedava internet Kampanyaları!

  • Ramazanda Turkcell Salla Kazan ile Bedava internet Kazan!

Turkcell Salla Kazan ile bugüne kadar 23 milyon Turkcell abonesine 790 milyon hediye verdi. Şuana dek bu abonelerin kazandığı hediyelerin toplamı ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikaya ulaşmış görünüyor. Turkcell’in de bu müşterilerine teşekkür gayesiyle yayınladığı, cep telefonlarını ve tabletlerini salladıkça ödüller kazandıran Salla Kazan, Ramazan ayında da kullanıcılarının yüzünü kazandırarak güldürmeye devam ediyor.

Salla Kazan’dan kazandıkları “Haftalık 1GB,Günlük 1GB, Haftalık Sahur 1GB interneti başka bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecek. Bunun için de uygulamanın en güncel versiyonu üzerinden internetin hediye edileceği Turkcell numarasının yazılması yeterli olacaktır.


  • Turkcell Ramazan Özel “10GB” Hediye internet Kampanyası!

Turkcellden bu yılda her yıl olduğu gibi farklı etkinlik ve uygulamalar ile Turkcell tarafından dağıtılan kampanyalı yeni sim kartlardan herhangi bir tanesini aldıktan hemen sonra ENHIZLI yazarak 2222’ye mesaj atarak sizde 6 ay boyunca geçerli olacak olan toplamda “10GBbedava internet hediyesi” kazanabilme şansı yakalayabilirsiniz.

TurkcellVodafone, Türk Telekom (AVEA) bedava internet içerikli yazılarımızı inceleyerek hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayarak sitemizden ayrılın! Daha fazla bedava internet kampanyası


  • Turkcell BiP ile “1GB” Bedava internet Kazan!

Bu Ramazanda Turkcell hediye internet kampanyasına ait “1GB Bedava internetalabilmek için Turkcell Bip uygulamasına indirmeli ve kullanmalısınız. Ardından uygulama içerisinden 15 farklı arkadaşınıza Ramazan ayı içerisinde mesaj atmanız gerekmektedir. Bu şekilde 1 hafta içerisinde kullanabileceğiniz hediye Ramazan bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.


  • Turkcell Sen Yap Diye Ramazan Özel Hediye internet Paketi!

2019 yılı Ramazan ayı içerisinde yine en çok ilginizi çekecek kampanyalarından biri de kuşkusuz ki “Turkcell Sen Yap Diye kampanyası” olacak. Bilmelisiniz ki bu kampanyadan faydalanmak için bir kaç görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Oldukça eğlenceli olan bu bir kaç görevi kısa bir sürede tamamladıktan sonra bedava internet paketleri tek tek mobil hattınıza tanımlanacak ve de Ramazan ayı içerisinde doya doya yeterince eğlenmiş olacaksınız.

Turkcell Sen Yap Diye kampanyasıyla Ramazan ayında Turkcell’in tüm uygulamalarını verilen tarihte indirerek bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. turkcell.com.tr/senyapdiye adresi üzerinden kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.


  • Turkcell ile Sahurda Bedava internet Kampanyası!

Turkcell Sahura Özel Bedava internet Kampanyaları!

Turkcell ile bu Ramazan ayının tüm sahurlarıni dopdolu internet paketlerinizi doya doya harcayarak geçireceksiniz! Turkcell’in sahur bedava internet kampamyasında ise sahur’da geçerli internet için 5 kullanıcıya mesaj gönderimi yapmanız yeterli oluyor. Turkcell’den Hattınıza yüklenecek olan “2GB hediye internet” hediyesini saat -gece 02:00 ile sabah 06:00- saatleri arasında bedava internetinizi doya doya kullanın.

Sizler de eğer Turkcell’den bedava internet paketleri ve hediye dakika kampanyaları kazanmaya devam etmek istiyorsanız  için finans360 adresini takipte kalmanızı öneririz.


  • Turkcell Ramazan “10GB” Bedava internet Paketi!

Eğer yazımızı dikkatlice incelediyseniz farketmişsinizdir ki makalemizin içeriğinde 2 farklı bedava “10GB” hediye internet başlığımız bulunmakta. Öncelikle bunun Turkcell bu Ramazan’da kullanıcılarına farklı ve özel 2 kampanya sunmasından kaynaklandığını belirtmeliyiz.

Önceki kampanyamızdan bu kampanyamızın belirli farkları var.  En önemlisi de bu kampanyamızın sınırlı stoklara sahip olmasıdır. Yani cabuk olmalısınız! Yapmanız gerekenler de farklıdır onları açıklayacak olursak; Turkcell Ramazan hediyesi olan “10GB bedava internet” kampanyasından yararlanabilmek  için Bip uygulaması üzerinden 50 farklı kullanıcıya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu kampanyada ise gönderilen farklı mesaj sonrası gelecek olan “10GB bedava internet” 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Eger makalemizin sonunda bu Turkcell kampanyalarımız size yeterli gelmezse sitemizde yer alan diğer Turkcell bedava internet içerikli paketlerimize ulaşmak için menüden “Turkcell Mobil internet”  bölümüne ulaşarak internet kazanmaya devam edebilirsiniz. 

Turkcell’e Numara Taşıyarak “8GB” internet Kazan Kampanyası! BURADA!!!

Turkcell Mobil-Ücretsiz internet Paketleri! BURADA!!!

Yeni Turkcell kampanyaları yayınlandıkça bizlerde editörlerimiz ile makalemiz güncelleyeceğiz bu nedenle takipte kalın! Hazırladığımız makalenin sonuna gelmişken sizler de bize ve sitemize destek olmak ve bedava internet paketlerini sitemizde daha çok görmek istiyorsanız diğer Turkcell bedava internet kampanyaları ve Turkcell hediye internet paketlerimize göz atarak bizlere destek olun! 

Bilgi almak istediğiniz herhangi bir konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir ve de yorum yaparak kampanyalara dair bir çok bilgilendirme e-postası alarak kazanma şansınızı da kat ve kat arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com