Finans360

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom “5GB” Bedava internet Kampanyası!

İşte yazımızın içerisinde Turkcell ile ilgili cevap bulabileceğiniz sorular; “Turkcell Bedava “5GB” İnternet Nasıl Yaparım?, “Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri Nelerdir?”.. İşte yazımızın içerisinde diğer bir operatör olan Vodafone ile ilgili cevap bulabileceğiniz sorular; “Vodafone Bedava “5GB” İnternet Nasıl Yaparım?, “Vodafone Ücetsiz İnternet Paketleri Nelerdir?”.. ve son olarak ise yazımızın icerisinde Türk Telekom(AVEA)  ile ilgili cevap bulabileceğiniz sorular; “Türk Telekom(Avea) Bedava “5GB” İnternet Nasıl Yaparım?, “Türk Telekom(AVEA) Ücretsiz İnternet Paketleri Nelerdir?”..

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Bizler 2019 yılının en buyük ve en önemli Bedava internet kampalarıyla bu yazımızda tekrar karşınıza çıkıyoruz.

İşte yazımızın içerisinde Turkcell ile ilgili cevap bulabileceğiniz sorular; “Turkcell Bedava ‘5GB’ internet Nasıl Yaparım?”, “Turkcell Ücretsiz internet Paketleri Nelerdir?.. İşte yazımızın içerisinde diğer bir operatör olan Vodafone ile ilgili cevap bulabileceğiniz sorular; “Vodafone Bedava ‘5GB’ internet Nasıl Yaparım?”Vodafone Ücretsiz internet paketleri Nelerdir?”.. ve son olarak ise yazımızın icerisinde Türk Telekom(AVEA)  ile ilgili cevap bulabileceğiniz sorular; “Türk Telekom(Avea) Bedava ‘5GB’ internet Nasıl Yaparım?”, Türk Telekom(AVEA) Ücretsiz internet Paketleri Nelerdir?..

Bilmelisiniz ki sayfamızda yer alan diğer Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bedava internet içerikli yazılarımızı inceleyerek Ücretsiz internetinizi anında hattınıza yükleyebilirsiniz. Daha fazlası için BUYRUN!


Tüm Operatörler “5GB” Hediye internet:

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom “5GB” Bedava İnternet Kampanyası!

Ülkemizde iletişim alanında birçok farklı operator hizmet sunmaktadır. Bunlardan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (AVEA) önde gelen GSM şirketleri oldugu bilinmektedir. Telefon ve internet kullanıcılarını kendilerine çekmek için adeta bedava niteliğinde kampanyalar sunmaya 2019 yılında da devam eden bu 3 büyük operatör; müşterilerine hediyeler ve paketler dağıtmaya devam ediyor..

Turkcell ücretsiz internet konusunda rakiplerinin açık ara önünde olan bir GSM şirketi olarak dikkat çekmektedir. Özellikle sayısız kere müşterilerine sunduğu Turkcell bedava internet paketleri ile müşterilerini memnun eden şirket öyle de kalmaya devam edeceği şimdilik ön görülmektedir. Bizde sizler için bu yazımızda tüm Turkcell bedava internet paketlerini bir araya topladık. Sizde aşağıdaki Turkcell hediye internet paketleri Turkcell hediye internet paketleri arasından dilediğinizi hiçbir ücret ödemeden alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz…
Ülkemizde iletişim alanında birçok farklı hizmet sunan Türk Telekom(AVEA) bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda Avea operatörünü satın almış ve ardından Türk Telekom adı ile tek bir marka çatısı altında bütün çalışmalarını bir araya getirmişti.  Bizde bu yazımızda sizler için Türk Telekom(AVEA) Bedava internet paketleri hakkında en çok merak edilenleri bir araya getirdik. Aşağıda yer alan Türk Telekom (AVEA) Hediye internet Paketleri arasından dilediğinizi seçerek hattınıza tanımlayabilir ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz…

Fatklı operatörlere ait örneğin TurkcellVodafone, Türk Telekom hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek bedava internetinizi anında paketinize ek alabilirsiniz. Sayfamızda bulunan diğer Turkcell internet yazıları ile internetinizi anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 1GB, 8GB, 10GB internete kadar hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Ülkemizde bilinen 3. büyük GSM operatörü Vodafone milyonlarca Türk müşterisi ile hızla Türkiye pazarında büyümeye devam ediyor. Sahip olduğu farklı kampanyalar ve tarifeler ile müşteri çekmege devam eden şirket ayrıca Vodafone Hediye internet Paketleri ile de dikkat çekiyor. Biliyorsunuz ki gelişen ve değişen teknoloji ile artan internet kullanımı sonucunda şirketlerde tarife ve paketlerini güncelleyerek daha yüksek kotalar sunmaya başladı. Ancak yinede çoğu internet kullanıcısına bu kotalar yetersiz geliyor. İşte bu noktada devreye giren Vodafone Ücretsiz internet Paketleri nelerdir biz bu yazımızda bu hususlardan da bahsedeceğiz. İşte o detaylar…


Turkcell “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Turkcell “5GB” Bedava İnternet

Uzun bir süredir sizlerle paylaştığımız Turkcell mobil İnternet paketlerinden bugün ki Turkcell mobil bedava internet kampanyasından tam tamına “5GB” internet! Bu yazımızda Turkcell mobil  Bedava İnternet 2019 kampanyalarından “5GB İnternet” kampanyasına göz atacağız ve sizlerde 2019 yılında kullanabileceğiniz ücretsiz Turkcell mobil “5GB” internetten faydalanabileceksiniz.
Turkcell mobilde 5GB ücretsiz internet sahibi olabilmeniz için öncelikle “Genç Turkcell’li” olmanız gereken şartlardan biridir. Yani bunun içinde yaşınızın “25 yaş altı” olması gerekiyor, eğer sizde bu şartlara uygunsanız “Genç Turkcell” kampanyasından “haydi gel” isimli kampanya’ya katılın. Tarifeye geçtiğinizde ise size hediye olarak “5GB” gelecektir.

Daha fazla güncel Turkcell Bedava iternet paketleri için menüden “Turkcell Mobil internet” bölümüne göz atmanızı öneririz.

Sayfamızda yer alan diğer hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bedava internet paketi Kazanmak istiyorsanız finans360 adresinden vazgeçmeyin. Ayrıca sitemizde yer alan daha fazla bedava  Turkcell paketi için BUYRUN!

Diğer Turkcell Bedava internet Kampanyalarından Bazıları;

 • Turkcell’de internetim yetmiyor ve daha fazla ücretsiz internet kazanmak istiyorum diyorsanız telefonunuza Turkcell’in mobil app’ini indirmeniz yeterlidir. Turkcell’in mobil  bu App’i sayesinde size belirli zamanlarda gelen ücretsiz internetin keyfini sürebilirsiniz. Bu kampanyalardan haberdar olmak için Turkcell’i sık sık ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Turkcell’in içerisindeki kampanyalar sayesinde artık internetinizi 2x’ye bile katlayabilirsiniz.
 • İşte ücretsiz internetiyle Turkcell’den mobil Salla Kazan kampanyası bu yazımızda da sizlerle. Yoğun istekler üzerine tekrarlanan bu Tukcell kammpanyasından faydalanmak için tek koşul: 4.5G destekleyen bir akıllı telefon. Bu koşullar sağlandıktan hemen sonra Turkcell App’ini telefonlarınıza indirmeniz gerekiyor. Kısa bir bilfilendirme yapacak olur isek kampanyadan haftada yalnız 1 kez yararlanabilirsiniz. Her cuma günü, saat 09:00’da Turkcell tarafından bu kampanyaya katılma hakkınız yenilenir.
 • Turkcell mobil PayCell3GB” Bedava İnternet Kampanyası ise 2019 yılında da Turkcell bedava internet paketleri arasında yer almaya devam ediyor. Paycell “3GB” ücretsiz internet paketi ile tüm Turkcell aboneleri faturalı ya da faturasız farketmez “1GB” internet kazanma fırsatı yakalıyor. Sizler 2019 yılı içerisinde 3 defa yararlandığını takdir de “3GB” Turkcell mobik İnterneti kazanabiliyorsunuz. Bu konuda size yapabileceğimi bilgilendirme ise kampanyadan faydalanmak için; Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede “1GB” ücretsiz internet  (toplamda 3 kez yapılabilir) kazanabilecek olduğunuzdur.

Vodafone “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Vodafone “5GB” Bedava İnternet

Bir süredir sizlerle Vodafone ücretsiz internet fırsatlarını paylaşıyoruz. İste bugün ki yazımızda Vodafone ücretsiz internet kampanyalarından “5GB” ücretsiz internet kampanyası oldu. Bu kampanya ile Vodafone internet yazılarımız son hız devam ediyor..
4.5G için tekrardan kutlamalara başlayan Vodafone, müşterilerinin çabuk tükenen internet paketlerine çareler bulmaya devam ediyor. Bu kampanyadan 4bucakg yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek faydalanabilirsiniz. Ardından “Talebiniz alınmıştır en kısa sürede internetiniz hattınıza tanımlanacaktır b003” şeklinde bir sms gelecektir. Ardından ikinci bir onay mesajı geldikten sonra artık internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Daha fazla güncel Vodafone Bedava internet paketleri için menüden “Vodafone Mobil internet” bölümüne göz atmanızı öneririz.

Finans360 adresinden vazgecmeyin. Diğer Vodafone bedava internet paketleri için BUYRUN!

Diğer Vodafone Bedava internet kampayalarından Bazıları;

 • Vodafone’dan sizlerle paylaşabileceğimiz diğer bir kampanya Vodafone Faturalı hatlara özel Bedava İnternet kampanyasıdır. Yani adından anlaşılacağı üzere bu kampanyadan yalnızca Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. E-Fatura ile fatura detaylarını e-mail adresinize online olarak gönderilmesini talep ederek ücretsiz internet kazanılır. Bunun için “EFATURA” yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresinizi 7000‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ardından 15 gün geçerli olan “1GB” internet hattınıza tanımlanır. Bu kamlanya hakkinda sizi bilgilendirebileceğimiz tek husus kampanyanın 1 kereye mahsus olduğudur.
 • Vodafone hemen “3GB” Kazan kampanyası ile Vodafone tekrar karşımızda.. Vodafone’n internet sitesi üzerinden “Seviyorum İnterneti” testini çözen herkese koşulsuz-şartsız günlük “3GB” internet kazanıyor. Vodafone 2019 senesinde de internet dağıtımına devam ediyor. Bu konuda sizi bilgilendireceğimiz diğer bir nokta ise 5 yıl geçerli olmak üzere 1 TB internet çekilişine de katılmış olacağınızdır.
 • Vodafone Hediye Çarkı GB Fırsatı kampanyası ile 2019 yılında da karşımızda. Vodafone Yanımda‘dan Bana ne var?  bölümüne tıklayarak çarkı çevirebilir, hediyenizi anında alabilirsiniz. Konuşma paketinden küçük boy pizzaya kadar ücretsiz sürprizler sizi bekliyor. Haftalık “1GB” , “2GB” ve “4GB” internet paketleri; tamamen şansınıza bağlı olarak sizin oluyor. Ayrıca her hafta çarkı döndürme hakkı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom (AVEA) “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Türk Telekom (AVEA) “5GB” Bedava internet!

Türk Telekom (AVEA) Bedava internet kampanyaları ile 2019 yılında da tüm kullanıcılara verimli kampanyalar yapmaya devam ederek yeni kullanıcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor..
Türk Telekom’un (AVEA)  her ay güncellenmiş olduğu ücretsiz internet paketlerinden biri olan Türk Telekom (AVEA) kampanyasından yararlanabilmek için 5555’e “HEDIYE INTERNET” sms  gönderin. Gelecek mesaj sonrası sizlere bilgilendirme yapılacak ve mesaj içeriğinde yazdığı gibi “5GB” bedava internet veya farklı bir internet paketi hattınıza hediye olarak yüklenecektir. İşlemi her ay tekrarlamanız mümkün olmaktadır. (Güncellenmiş olabilir, deneyerek detayları ayrıntılı öğrenebilirsiniz.)

Türk Telekom bedava internet paketleri 2019 sürekli olarak güncel olarak yenilenmektedir, kampanyalar değişiklik gösterebilir. Net bir bilgi alabilmek için lütfen Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bilgi alınız…

Daha fazla güncel Türk Telekom (AVEA) Bedava internet paketleri için menüden “Türk Telekom Mobil internet” bölümüne göz atmanızı öneririz.

İnternet Paketi Kazanmak istiyorsanız finans360 adresinden vazgeçmeyin. BUYRUN!

Diğer Türk Telekom (AVEA) Bedava internet Kampanyalarından Bazıları;

 • Türk Telekom (AVEA) Sil Süpür Kazan Kampanyası “30GB“a kadar internet kazanabileceğiniz diğer bir Türk Telekom (AVEA) kampanyasıdır. Kampanyadan faydalanmak için mobil cihazınıza Türk Telekom Online İşlemler’i yüklemeniz gerekimektedir Giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst bölümde hediye paketi simgesine tıklayarak “bana özel” menüsüne geliniz. Buradan Sil Süpür oyununu oynayarak hediyenizi alabilirsiniz. Sizze bilgi verebileceğimiz önemli nokta ise 30 GB internet kazanmanın kesin bir yolu yöntemi bulunmuyor oluşudur; yani tamamen şansınıza bağlıdır. Hediyeler ise her cuma saat 08:00 ‘ da yenilenir. Gerekirse Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bilgi alınız…
 • Türk Telekom (AVEA) Selfy ile Aylık “1GB” ücretsiz İnternet ile Selfy kullanan 25 yaş altı gençler yine dlyasıya ücretsiz internete kavuşuyor. Tambu uygulamasını akıllı telefonlarına indiren Türk Telekom(AVEA) kullanıciları App içerisinde verilen hediye kodunu TAMBU {Hediye Kodu} yazıp 4545’e göndererek 30 gün boyunca geçerli ek “1GB” internet kazanıyor. Gerekirse Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bilgi alınız…
 • Türk Telekom’dan (AVEA) Haftalık Hediye “1GB” kampası ile Türk Telekom Selfy’li gençler yine kazanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için SELFY1GB yaz 4545‘e sms gönder, haftalık “1GB” kotalı internetin hemen hattına tanımlansın. Gerekirse Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bilgi alınız..

Vodafone’dan “6GB” Bedava internet paketi!

Turkcell GNÇ Gece “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Sayfamızda yer alan diger bedava internet yazılarımızı incelemeyi unutmayınız. Hediye internet paketlerini fırsatını kaçırmayın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda da yorum yaparak kampanyalara dair bilgilendirme maili alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 33 YORUM
 1. Celal c dedi ki:

  Bedave ineternet gedli turkcell

  1. Yusuf dedi ki:

   5gb INTERNET

   1. Hamdo dedi ki:

    Merhaba

 2. Tuğra dedi ki:

  Turkcell 5 gb geldi tesekkürler size

 3. Bilge dedi ki:

  Vodafonedan geldi

 4. Yener dedi ki:

  Bedava internet 5 gb

 5. Adem dedi ki:

  Bedava internet

 6. Sidar dedi ki:

  Bedava İnternet 5gb

 7. Sidar dedi ki:

  Bedava İnternet 5 gb

 8. Erdem ügür dedi ki:

  Turksell interneti cok iyi

 9. Özlem Korkmaz dedi ki:

  Bedava internet

 10. Goksunur dedi ki:

  10 gb internet Teşekkürler

 11. Ferhat dedi ki:

  Bedava internet 5gb

 12. Zafer dedi ki:

  Bedava internet 5gb

 13. Cesur Adalı dedi ki:

  internet

 14. Delil dedi ki:

  5 gb bedeva internet

 15. Ali dedi ki:

  Bedava İnternet 5 GB

 16. Ömer dedi ki:

  Bedava 5gb internet

 17. Ömer dedi ki:

  Internet

 18. YusufOZKRN dedi ki:

  Bedava 5GB Intarnet

 19. Mustafa dedi ki:

  Teşekkürler. Sayenizde bedava internet kazandım

 20. Murat dedi ki:

  5gb bedava internet

 21. Recep dedi ki:

  Ucresiz 5gb internet

 22. Yekta dedi ki:

  Bedava internet 5 GB

 23. Eren dedi ki:

  5 GB INTERNET

 24. Fatmanur dedi ki:

  Bedava internet 5 Gb

 25. Yusuf Genç dedi ki:

  Süper de cok uzun

 26. Erçin dedi ki:

  Bedava internet 10 GB

 27. Yusuf yıldız dedi ki:

  5 GB internet

 28. Ozan dedi ki:

  5 GB internet

 29. Orkan dedi ki:

  Bedava internet

 30. Cano dedi ki:

  Bedava internet 5gb

 31. Kurban dönmez dedi ki:

  Güzel

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com