Finans360

Turkcell Sim Kupon “4GB” Bedava internet!

Bizler finans360.com ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz için yine “Turkcell Bedava İnternet Paketi“ konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Sim Kupom Biriktir İnternet Kazan Paketi Nasıl Yapılır?” , “Turkcell Sim Kupon 4GB Bedava internet Paketi Ayrıntıları Nelerdir?“  ve “Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası Nedir?” sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz..

Turkcell Sim Kupon “4GB” Bedava internet!

Turkcell Sim Kupon Biriktir “4GB” Bedava internet Kazan Kampanyası!

Bizler finans360 ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz için yine “Turkcell Bedava internet Paketi konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Sim Kupom Biriktir internet Kazan Paketi Nasıl Yapılır?” , Turkcell Sim Kupon 4GB Bedava internet Paketi Ayrıntıları Nelerdir?  ve “Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası Nedir? sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz..

2019 yılı içerisinde sizler için bir çok Kurumsal Turkcell Mobil internet Paketini güncel olarak Kurumsal Turkcell Mobil İnternet konusu üzerinden kampanyalarını yayınlayadık. Bilindiği gibi müşterisine çok önem veren ve önemli günlerin hemen hemen her birinde kurumsal ve mobil internet kampanyası hazırlayan Turkcell’de, hem mobil faturasız hem de mobil faturalı kullanıcılar için ayrı ayrı hediye internet paketi bulunmaktadır.

Bilgilendirme yazımıza başlarken bilmelisiniz ki sitemizde yer alan diğer Turkcell bedava internet kampanyalarımızı inceleyerek daha fazla internet kazanabilirsiniz.Hediye internet paketleri ile ücretsiz internetinizi anında hattınıza tanımlayabilirsiniz BUYRUN!

Turkcell Sim Kupon “4GB” Bedava internet!

İnterneti hemen her gün veya haftada en az bir defa kullanan bireylerin oluşturduğu düzenli internet kullanıcı oranı %94 olarak belirlenmiş. Ülkemizde internete bağlanmayan kalmamış neredeyse.Araştırma sonuçları gösteriyor ki internet gittikçe sosyal ağlara doğru eviriliyor. Hatta telekomünikasyon şirketleri sosyal ağlara özel internet paketleri satıyor ve özellikle gençler arasında bu paketler oldukça rağbet görüyor. Zira gençler artık sanal âlemde, sosyal medyadalar, hem de gece-gündüz.

Günümüzün dev operatör firmalarından biri olan Turkcell’de artık vazgeçilmez olan internet zorunlulugu ihtiyacını yaptıgı hediyeler ve bedava paketler ile karşılamayı amaçlıyor. Turkcell kullanıcılarına Turkcell’i seçme nedenleri sorulduğunda çekim gücü, avantajlı paketleri ve en önemlisi de hediyeleri nedeniyle seçtikleri sonuçları ortaya çıkıyor. Bizlerde finans360 editörleri olarak bu nedenleri göz önünde bulundurarak Turkcell hediye internet paketlerinden birini daha sizlerle buluşturmaya karar verdik.

Diğer Turkcell Hediye internet içerikli paketlerimizi inceleyerek ücretsiz, hediye internet kazan ve Turkcell’den sürprizler kazanma şansı yakala! Sayfamızda sizler için hazırladığımız diğer Turkcell Kampanyaları için BUYRUN!


“Sim Kupon Biriktir Bedava internet Kazan” Kampanya Detayları:

“Sim Kupon Biriktir Bedava internet Kazan”

SIM uygulamasını telefonunuza yükleyin ve giriş yapın. Ana sayfa kısmında yer alan kuponları biriktirmeye başlayın.Kampanya sayfasına giderek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarınızı toplayabilirsiniz. Belirlenen baremlere ulaştıktan sonra uygulama içinden hediye yanında bulunan yükle butonunu yarıdmı ile hediyenizi alabilirsiniz.

 • Sim Kupon biriktir Kampanayası 18.03.2018- 16.05.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Sim mobil uygulanmasından günlük yuklenen kuponları toplayan tüm bireysel ses hattı sahibi Turkcell’li kullanıcıkar aşagıdaki baremlerden kupon topladıklarında diledikleri faydayı kazanabilirler.
 • Sim mobik uygulaması ana sayfa bölümünden kupon biriktirir kampanya sayfasına girerek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alabilirler.
 • Her gün kullanıcılar tarafından alınabilecek olan toplam kupon sayısı ise Turkcell tarafından belirlenir.

Turkcell, VodafoneTürk Telekom(AVEA) hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz.1GB2GB3GB, 4GB,5GB internete kadar Ücretsiz internet kazanma şansını yakala! BUYRUN!

 • Kullanıcı günlük sadece 1 adet kupon alabilir.
 • Turkcell’in belirlediği günlerde sim uygulaması üzerinden indirim paylaşan kullanıcılar sürpriz kupon hakkı kazanır. Bu ozel günler kullanıcılara anlık bildirimlerle bildirir.
 • Kampanya kapsaminda belirlenmiş baremlere ulaşan kullanıcılar isterlerse hak ettikleri faydayı kazanabilirler ya da sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirler. Örnegin 15 kupon toplayan kullanıcı isterse haftalık 1GB internet kazanabilir ya da isterse 15 kupon daha toplayaraj haftalık 2GB faydasıni alabilirler.
 • Belirlenen baremlerde kupon toplayan kullanıcılar uygulama içerisinden fayda yanında bulunan yükle butonuna tıklayarak faydalarıni alabilirler.
 • Sim kupon biriktir Kampanyasınd faturalı/ ön ödemeli bireysel ses hattı sahibi Turkcell’li müşterileri faydalanabilirler.
 • Her bir faydsan ayda sadece bir kez faydalanılabilir.
 • Hediye bitiminde tekrar yenilenmez.
 • Kullanıcılar iletilecek olan bilgilendirme sms’in ardından hediye interneti kullanmaya baslayabilecekler.

Turkcell Güncel ve Ücretsiz İnternet Paketleri Kazanmak için finans360 adresinden vazgeçmeyin.

Kuponlar ve Hediyeleri :

Turkcell Kuponlar ve Hediyeleri!

   1. 15 Kupon- Haftalık 1GB

   2. 30 Kupon -Haftalık 2GB

   3. 45 Kupon – Haftalık 3GB

   4. 60 Kupon – Haftalık 4GB

 • Faydanılan üst limit sınırı vardır.kampanya katılım sınırları aşağıdaki gibidir.

   1. Haftalık 1GB – 200.000

   2. Haftalık 2GB – 100.000

   3. Haftalık 3GB – 50.000

   4. Haftalık 4GB – 25.000

 • Kampanya iptal için:

   1. HAFTALIK 1GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 1GB

   2. HAFTALIK 2GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 2GB

   3. HAFTALIK 3GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 3GB

   4. HAFTALIK 4GB – IPTAL SIM KUPKN HAFTALIK 4GB

Güncel Turkcell Bedava, Hediye ve Ücretsiz internet paketleri için menüden “Turkcell Mobil internet” kısmina göz atmanızı öneririz.

Turkcell “Bedava 24GB internet” Kampanyası!

Numaranı Turkcell’e Taşı “8GB” Kazan Kampanyası!

Bedava internet ve dakika paketlerimizi incelemeden gitmeyin! Hediye internet fırsatını kaçırmamak artık finans360 ile çok kolay! Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum bölümünden yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda da kampanyalara dair bilgilendirme mesajları alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com