Finans360

Turkcell Mobil ile Ücretsiz internet Paketleri!

Uzun bir süredir siz değerli okurlarımız için güncel Turkcell internet paketlerini paylaşmaktayiz. Bugünde yine sizler için “Turkcell Mobil Hediye İnternet nasıl alırım?”, “Turkcell Mobil’den Kaç GB Ücretsiz İnternet kazanabilirim?” ve “Turkcell Mobil’den Bedava İnternet Paketi kazanma yolları nelerdir?” Sorularınıza  adım adım cevap bulacağız. 

Turkcell Mobil ile Ücretsiz internet Paketleri!

Turkcell Mobil ile Ücretsiz internet Paketleri 2019!

Uzun bir süredir siz değerli okurlarımız için güncel Turkcell internet paketlerini paylaşmaktayız. Bugünde yine sizler için “Turkcell Mobil Hediye internet nasıl alırım?“, “Turkcell Mobil’den Kaç GB Ücretsiz internet kazanabilirim?” ve “Turkcell Mobil’den Bedava internet paketi kazanma yolları nelerdir?” Sorularınıza adım adım cevap bulacağız.

Sayfamızda yer alan diğer Turkcell, Vodafone, Hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz bedava internetinizi anında mobil hattınıza yükleyebilirsiniz. BUYRUN!

Günümüzde oldukça gelişen teknoloji ile birlikte internette hemen hemen herkesin kullandığı ve vazgeçilmez gördüğü bir öneme sahip. Özellikle mobil kullanıcılar internet paketi erken bittiğinde ek internet paketi almak zorunda kalıyor olmaktan şikayet ediyor. Biz de Hediye İnernet Paketi sitesi olarak, 2019 bedava internet paketleri Turkcell aboneleri için yapılan kampanyaları burada sizlerle paylaşmaktaya sizlerin yararı için devam etmekteyiz.

Turkcell Hediye internet vermeye uzun yıllardır devam etmekte olduğu gibi bu Turkcell Bedava internet kampanyalarına da hız kesmeden devam ediyor. Kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretsiz paketler ve hediye fırsatları ile dev operatör olan Turkcell şirketinin müşteri kitelesini de bu doğrultuda artış gösteriyor.

Turkcell Mobil-Ücretsiz İnternet Paketleri 2019!

2019 yılında da Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör şirketi olan ve hediye internet ile ücretsiz mobil internet paketlerini müşterilerine sunan Turkcell 2019 yılında gerçekleştirmeye başlamış olduğu bedava konuşma, sms ve internet kampanyaları ile kullanıcıların gönlünü feht etmiş durumda. Turkcell Hediye internet uzun yıllardır devam etmekte olduğu Turkcell Bedava internet kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Kullanıcılarına sunmuş olduğu hediye fırsatları ile dev operatör şirketinin müşteri kitelesini de artmaktadır.

Biliyorsunuz ki uzun bir süre önce hayatımıza giren 4.5G teknolojisinin ile internet kullanımı buyük bir ivmeyle birlikte onemli bir artış gösterdi. Artık aboneler, GSM operatörünün yaptığı kampanyalara bakarak şebeke seçimi yapıyorlar. Burada bulunan güncel Turkcell Bedava internet paketi kampanyalarını kullanıp günlük, haftalık ya da aylık ücretsiz mobil internetinizi tanımlayabilirsiniz. İşte Turkcell 4.5G müsterileri için Ücretsiz fırsatlar..

Bugünki yazımızda devam etmekte olan güncel Turkcell Ücretsiz internet paketlerinin hemen hemen hepsine yer vermeye çalıştık. Bedava, Ücretsiz konuşma, sms ve internet paketleri için finans360 takipte kalmanızı öneririz.


1- 4.5 G Özel “10GB” Turkcell Mobil internet Kampanyası!

4.5 G Özel “10GB” Turkcell Mobil İnternet Kampanyası

1 Aralıktan itibaren hatlarını 4.5 G internete uyumlu hale getiren Turkcell kullanıcılarına özel 10GB internet hizmeti bedava olarak sunulmaktadır. Kampanyadan yalnızca faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmekte olup, 10GB Bedava internet kampanyasından yararlanan kullanıcıların bu yararlanma süreleri 30 gündür.Daha fazla bedava internet paketi için BUYRUN!


2- Turkcell Mobil “1GB” Ücretsiz internet Kampanyası!

Turkcell Mobil “1GB” Ücretsiz İnternet Kampanyası!

Genç Turkcelliler her an kazanıyor. 26 yaş altı Turkcelliler 30 Türk Lirası ve üzeri gerçekleştirecekleri yüklemelerinde tam 1 ay geçerli 1GB bedava internet kazanıyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak için atmanız gereken ilk adım Keşfet menüsünden GNÇ kanalına giriş yapmak. Bu kanalda karşınıza çıkan bölümüne GNC1GB yazmanız yeterki olacaktır. Turkcell Bedava internet hakkınızın hattınıza yüklenmesi için son yapmanız gereken 30 Türk Lirası ve üzerinde yükleme yapmak olacaktır.


3- Turkcell Uygulaması Yükle “1GB” Bedava internet Kazan Kampanyası!

Turkcell Uygulaması Yükle “1GB” Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell GNÇ uygulaması yükleyen Turkcell’liler 1 hafta boyunca 1GB internetten ücretsiz olarak yararlanıyorlar. Uygulamayı Apple Mağazaları ve Google Play’dan indirebilirsiniz.

Turkcell’den ücretsiz Hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız finans360 adresinden vazgeçmeyin. Ayrıca sitemizde yer alan daha fazla bedava internet konulu Turkcell makaleleri için BUYRUN!


4- Turkcell Mobil GNÇ Gece “5GB” Bedava internet Kampanyası!

Turkcell Mobil GNÇ Gece “5GB” Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell, GNÇ Süper paketi ya da GNÇ Süper Yıllık paketlerine sahip olan abonelerine 5GB internet hediyeler ediyor. Sizler de kampanyadan yararlanarak, 22.00 ve 06.00 saatleri arasında kullanmak üzere 5GB internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinden gerekli şartları yerine getirenler, bedava internet kullanma hakkına sahip olabilirler. Kampanyada 5GB internet, otomatik olarak tanımlanır.

Sayfamızda bulunan diğer Turkcell bedava internet paketleri ile internetinizi anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 1GB, 2GB, 3GB, 5GB, 8GB internete kadar Hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Daha fazla güncel Turkcell Hediye internet paketleri için menüden “Turkcell Mobil internet” bölümüne göz atmanızı öneririz.


5- Turkcell Mobil “2GB” Ücretsiz internet Kampanyası!

Turkcell Mobil “2GB” Ücretsiz İnternet Kampanyası!

Turkcell operatöründe sizlerde faturasız hattınızdan herhangi bir faturalı pakete geçiş yaptığınız takdirde otomatik olarak hattınıza 12 ay boyunca her ay yenilenen 2GB internet paketi tanımlanır. Sizlerde Turkcell ile Turkcell bedava internet kazanmaya hazır olun ve 1 yılda toplamda 24GB ücretsiz internet paketini kullanın. Bu kampanyadan sadece yeni hat alan aboneler veya Turkcell’e numarasını daha yeni taşımış olanlar faydalanabilir.


6- Turkcell Mobil “Sürpriz Nokta” ile Bedava internet Kazan Kampanyası!

Turkcell Mobil “Sürpriz Nokta” Kampanyası!

Sürpriz Nokta kampanyasında, belirlenen lokasyonlara giden Turkcell’liler sürpriz hediyeler almaya hak kazanıyor. Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasına katılım için, BiP uygulamasının indirilmesi ve Sürpriz Nokta kampanyasının takip edilmesi gerekiyor. Sürpriz hediyeler içinde aylık 10GB internet paketinden aylık 1000 dakika konuşma paketine kadar farklı hediyeler bulunuyor.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet Kazan Paketi!

Turkcell Mobil-Faturasız internet Paketleri!

Sayfamızda bulunan diğer Turkcell bedava internet paketleri araştırmalarımızı  incelemeyi unutmayın ve Hediye internet Fırsatını Kaçırmayın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir ve de yorum yaparak kampanyalara dair bilgilendirme maili alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mokhles dedi ki:

    Bu özel hizmetler için teşekkür ederim

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com