Finans360

Turkcell Mobil Bip Grup Kur Ücretsiz internet Kazan!

Bizler finans360.com ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell BiP ile Ücretsiz İnternet Paketleri” konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Mobil BiP Hediye İnternet Paketlerini“, “Turkcell BiP Grup Kur İnternet Kazan Paketlerini” ve “Turkcell Faturasız Paketlere, Turkcell Faturalı Paketlere ek bedava internet kampanyalarına” ulaşabilirsiniz..

Turkcell Mobil Bip Grup Kur Ücretsiz internet Kazan!

Turkcell Mobil Bip Grup Kur Ücretsiz internet Kazan 2019!

Bizler finans360 ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell BiP ile Ücretsiz internet Paketleri” konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Mobil BiP Hediye internet Paketlerini” , Turkcell Mobil Bedava-Hediye Dakika Paketleri  ve “Turkcell Faturasız Paketlere, Turkcell Faturalı Paketlere ek bedava internet kampanyalarına ulaşabilirsiniz..

2019 yılının ilk aylarında olduğu gibi yine Turkcell ücretsiz internet kampanlarımızı Kurumsal Turkcell Mobil internet konusu üzerinden yazarak sizin için güncel Kurumsal Turkcell Mobil internet kampanyalarını yayınlamaya devam ediyoruz..

Bilindiği gibi müşterisine çok önem veren ve önemli günlerin hemen hemen her birinde kurumsal ve mobil internet kampanyası hazırlayan Turkcell’de, hem mobil faturasız hem de mobil faturalı kullanıcılar için ayrı ayrı hediye internet paketleri bulunmaktadır.

Farklı Turkcell Hediye internet içerikli yazımızı okuyarak GB dokusu internet kazanabilirsiniz. Ücretsiz internet paketleri aracılığı ile Bedava internetinizi telefonunuza tanımlayabilirsiniz. BUYRUN!

Finans360 ailesi olarak Turkcell bedava internet  kazanmanın yollarına dair birçok paketi sizlere sunduk. Bugün ise Turkcell Bip Grup Kur internet kazan kampanyası sayesinde Turkcell Bip uygulamasında açmış olduğunuz grup ile 1GB” bedava internet nasıl kazanabilirsiniz onu açıklayacağız.

 

Bip uygulaması üzerinden bildiğiniz gibi bedava internet dağıtan bjr mesajlaşma uygulaması diyebiliriz. İnternet ortamında Turkcell kullanıcıları Bip yüklemek istemese dahi Turkcell bedava internet kampanyalarının genellikle Bip üzerinden olduğunu duyduklarında mecburen bu uygulamayı telefonlarına yükleyerek ücretsiz internet kazanıyorlar.

Sayfamızda yer alan Turkcell Hediye internet ve Ücretsiz Dakika içerikli yazılarımızı okuyarak hediye internet kazan ve Turkcell’den sürprizler kazanma şansı yakala. Sayfamızda sizler için hazırladığımız diğer Turkcell paketleri için BUYRUN!


Turkcell BiP Grup Kur Ücretsiz internet Kazan Kampanyası!

Turkcell Bip Grup Kur internet Kazan Detayları 2019!

Turkcell Bip grup kur internet kazan fırsatı ile kullanıcılar 1 hafta geçerli olan “1GB” Ücretsiz İnternet kazanıyorlar, bu kampanya’ya katılım süreci nasıl işliyor detayları aşağıdan bulabilirsiniz.

Turkcell Bip grup kur “1GB” hediye internet kazan paketinin detayı olarak telefonunuza ilk başta Turkcell Bip uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir, bip uygulamasını hemen yüklemek isteyen kullanıcılar için;

iOS Turkcell Bip Uygulaması ya da Android Turkcell Bip Uygulaması üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirler, 1 hafta geçerli ücretsiz internet kazanma şansını yakalamak içinse kampanya katılımı şu şekilde gerçekleştiriliyor:

      1. Bip 1 GB bedava internet kampanyası için grup kurmanız isteniyor, uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra ve giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek grup kurma işlemini başlatıyorsunuz.

 • Bip Sohbet bölümünü açın be sağ üst bölümde yer alan “Yeni Sohbet” butonuna tıklayınız,
 • Açılan pencereden ise “Yeni Grup” seçeneğine tıklıyınız,
 • Gelen pencereden “Grup İsmi” ve “Grup Resmi” ayarlıyınız,
 • Daha sonra karşımıza gelen ekrandan “en az 2” arkadaşımızı bu grup içerisine ekliyiniz ve grup kurmuş olun.

      2. Grubu açtıktan sonra ise sadece tek bir mesaj atarak “1GB” bedava internet kazanabilirsiniz, zaten size kazandığınızda yukarıda gördüğünüz gibi uyarı verecektir.

Sayfamızda yer alan diğer Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz.1GB, 4GB, 3GB, 8GB, 10GB internete kadar Ücretsiz internet kazanma şansını yakala! Daha fazlası için BUYRUN!


Turkcell Bip Grup Kur internet Kazan Kampanyasını Detayları Nelerdir?

Turkcell Bip Grup Kur internet Kazan Kampanyası!

Bip uygulaması üzerinden kazandığınız veya kazanacağını “1GBBedava internet paketi detayları şu şekilde;

 • Grup kur kampanyasında katılım sınırı vardır, aylık olarak 10.000.000 kişi kazanabilir.
 • Grup kur kampanyasından 31 gün içerisinde tek kez yararlanırsınız, daha sonra tekrardan aynı işlemi gerçekleştirerek “1GB” sahibi olabilirsiniz.
 • Bip grup kur kampanyasındaki internet gelen mesaj sonrasında 1 hafta geçerli olacaktır.
 • Hediye “1GB” internet yurt içinde geçerlidir.
 • Hediye internet hattınızda bitmez ise bir sonraki aya devretmez.
 • Bip uygulaması kullanan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler.
 • Katılım için herhangi bir sms göndermeniz gerekmemektedir, sadece yukarıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Bedava internet Paketi Kazanmak istiyorsanız finans360 adresinden vazgeçmeyin! Bir de sitemizde yer alan daha fazla Ücretsiz Turkcell Dakika ve internet bilgilendirme makalesi için BUYRUN!


Turkcell Bip Grup Kur internet Kazan Kampanyasını Nasıl İptal Ederim?

Turkcell Bip Grup Kur internet Kazan Paketini Nasıl İptal Ederim?

Bip grup kur ile kazanmış olduğunuz 1 GB bedava internet paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar “IPTAL BIP MESAJ 1GB” yazarak bu mesajı “2222” numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Bip grup kur 1GB bedava internet kazan kampanyası ile birlikte kafanıza takılan veya karşılaştığınız herhangi bir sorun var ise bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele ile “20GB” Hediye internet kampanyası!

Turkcell Yaani Kullan Ücretsiz internet kazan kampanyası!

Sayfamızdan ayrılmadan sayfamızda yer alan diğer Turkcell hediye internet ve dakika paketlerimizi incelemeyi de unutmayın, bedava internet fırsatını Kaçırmayın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum kısmından yorum yaparak kampanyalara dair bilgilendirme mesajı alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com