Finans360

Turkcell Mobil-Hediye internet 2019!

Bizler, sizlerin internet sıkıntılarını göz önünde bulundurarak finans360 ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz “Kurumsal Turkcell Mobil Bedava İnternet Paketleri 2019” konulu bir araştırmaya imza attık.

Turkcell Mobil-Hediye internet 2019!

Turkcell Mobil ile Bedava internet Paketleri Nasıl Yapılır?

2019 yılı en büyük internet kampanyamızı Kurumsal Turkcell Mobil internet  konusu üzerinden yazarak sizin için güncel Turkcell  Kurumsal Mobil internet kampanyalarını yayınlayacağız. Bilindiği gibi müşterisine çok önem veren ve önemli günlerin hemen hemen her birinde kurumsal ve mobil internet kampanyası hazırlayan Turkcell’de , hem mobil faturasız hem de mobil faturalı kullanıcılar için ayrı ayrı hediye internet paketleri bulunmaktadır.

Turkcell’den yeni internet paketi yapabilmek için sadece aşağıda hazırlamış olduğumuz Ücretsiz Turkcell internet paketlerine göz atarak ya da sitemizde bulunan uygulamaları indirerek sizlerde faturalı ya da faturasız farketmeksizin Turkcell’in yeni bedava niteliğindeki kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bilgilendirme yazımıza başlarken hatırlatmalıyız ki sayfamızda yer alan diğer menüdeki Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) bedava internet içerikli yazılarımızı inceleyerek Ücretsiz internetinizi anında mobil hattınıza yükleyebilirsiniz. Daha fazla ücretsiz internet paketi için BUYRUN!

Türkiye’de birçok mobil hat kullanıcısının en büyük sıkıntılarından bir tanesi de internet paketinin bir türlü gerekli ihtiyacı karşılayamıyor oluşu. Mobil internet konusunda sıkıntı yaşayan birçok kullanıcı ay sonuna doğru ya internet erişimini tamamen kapatıyor ya da kendisini ileri derecede kısıtlama yöntemine gidiyor. İnternet paketi bitmesine rağmen internet kullanımını kısıtlamak istemeyen kullanıcılar ise ya yüksek fiyatlı tarife aşım bedellerini ödemek zorunda kalıyor ya da ek ücret vererek yeni bir paket almak zorunda kalıyor.

Bilgilendirme yazımıza başlarken unutmayın ki sitemizde yer alan diğer Turkcell Hediye internet içerikli yazımızı okuyarak internet kazanabilirsiniz. Hediye internet paketleri ile ücretsiz internetinizi anında hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Paketleri 2019!

Bizler sizlerin bu sıkıntılarını göz önünde bulundurarak finans360 ailesi olarak, sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz “Kurumsal Turkcell Bedava internet paketleri” konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell  Hediye internet Paketlerini“, “Turkcell Mobil Bedava internet Paketlerini ” ve “Turkcell  Faturasız Paketlere, Turkcell Faturalı Paketlere ek bedava internet kampanyalarına” ulaşabilirsiniz… İşte o kampanyalar ve detayları..


1- Turkcell Yaani ile Kullan Bedava internet Kazan Kampanyası!

Turkcell Yaani Kullanımında Bedava internet Kampanyası 2019!

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve mobil uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1GB internet data kazanırlar.
Yaani mobil uygulamasını, mobil uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli “1GB” data hediyesi kazanır. Turkcell faturalı paketler ya da Turkcell faturasız paketler kullanıyor olmanız farketmez. Sadece Turkcell mobil internet ve hat sahibi olmanız yeterli. 

1GB data hediyesi sadece Yaani mobil uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. Mobil 1GB data internet hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz.

Sayfamızda çıkan diğer Turkcell Hediye internet yazıları ile hediye internetinizi anında cebinize tanımlayın! Turkcell Güncel ve Ücretsiz İnternet Paketleri Kazanmak için finans360  adresinden vazgeçmeyin.

Kampanya iOS için mobil uygulamanın 4.1 ve üzeri, Android için 4.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir. Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru SMS’i ücretsizdir. 


2- Turkcell BiP Kullan Hediye “16GB” Kazan Kampanyası!

BiP Kullan Kazan “16GB” Kazan Kampanyası

Mobil uygulamayı kullanmanız içim ilk olarak, BiP indirmeniz gerekiyor. İndirme yapmanız için bazı adımları gerçekleştirmeniz gereken bir diğer husustur. Öncelik olarak, telefonunuzda Appstore, Appmarket veya Google Play Store olması gerekiyor. Bunun dışında, BiP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak indirebiliyorsunuz.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Hediye internet içerikli makalelerimizi menüdeki “Turkcell Mobil internet”  bölümünden okuyarak internet kazanmaya devam edebilirsiniz. Hediye internet paketleriaracılığı ileBedava internetinizianında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. 

Son olarak, uygulamayı bilgisayarınızdan veya tabletinizden sitesi üzerinden kullanabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra, yukarıda belirtilen tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Turkcell’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor! BiP’ten arkadaşlarınla grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1GB senin olsun. Ayrıca her ayın BiP yıldızları ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları takdirde 2GB daha kazanıyor!

19 Mayıs 2017 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında;

o BiP’te grup kuran ve kurduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayan Turkcell’liler attıkları ilk mesajın ardından haftalık 1GB hediye internet kazanır.
o *BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler – BiP yıldızları – olarak seçilir ve ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2GB hediye internet paketini kazanır, dönemin BiP yıldızı olarak sayılacak kullanıcılar BiP tarafından yapılan kullanım yoğunluğu analizlerine göre belirlenir ve belirlenen dönemin BiP yıldızı olup olmadığı bilgisi kullanıcılar ile paylaşılmaz. Tüm BiP kullanıcıları kampanyadan yararlanabileceklerini görmek için bir takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaşmak durumundadırlar. Daha önce söylediğimiz gibi Turkcell faturalı paketler ya da Turkcell faturasız paketlerden birine sahip olmanız bir şey değiştirmez. Sadece Turkcell mobil hat sahibi olmanız yeterli. 


•  BiP Kullan Mobil Hediye internet Kazan!

Turkcell BiP Kullan Kazan 2019!

Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı / ön ödemeli; bireysel/kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
• Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün, kullanıcıya gelen SMS bilgilendirmesi ile başlar.
• Her abone Grup Kur Kampanyasından 31 gün içinde yalnızca 1 kez hediye kazanma hakkına sahiptir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyasından ise bir kullanıcı 3 ay içerisinde yalnızca bir kez yararlanabilir.
• Kampanya kapsamına BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.
• Hediye 1GB tüm yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir ve tüm internet paketleri ile birlikte kullanılabilir. Daha önce söyledigimiz gibi Turkcell faturalı paketler ya da Turkcell faturasız paketler  birine sahip olmanız bir şey değiştirmez. Sadece Turkcell mobil internet hat sahibi olmanız yeterli. 


3- Turkcell Dergilik’ten Hediye “1GB” Kazan Kampanyası!

Turkcell Dergilik’ten Hediye “1GB” Kazan Kampanyası!

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın, haftalık 1GB mobil internet hediyenizi kazanın! Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!
Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir.

Sayfamızda yer alan diğer Turkcell, Vodafone, Türk Telekom(AVEA) hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. 1GB, 2GB, 3GB, 5GB,10GB internete kadar Ücretsiz internet kazanma şansını yakala!

Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir. Hediye haftalık 1GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretlendirileceklerdir. 

Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapılması gerekmektedir. Son bir sene içerisinde uygulamaya kampanya öncesinde giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.
Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur.

Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler.


4- Turkcell 4.5G Salla Kazan ile Bedava internet Kazan Paketi!

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi!

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.
Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir. Artık Turkcell internete doyuruyor.

Daha önce söyledigimiz gibi Turkcell faturalı paketler ya da Turkcell faturasız paketler  birine sahip olmanız bir şey değiştirmez. Sadece Turkcell mobil internet  hat sahibi olmanız yeterli. Diğer Turkcell Hediye internet yazılarımızı inceleyerek bedava interneti cebine yükleyebilir ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. 


5- Otomatik Ödeme Talimatı ile Ücretsiz “2GB” internet Kazan Kampanyası!

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz “2GB” İnternet Kampanyası!

Turkcell Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir. Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bugünki yazımızda devam etmekte olan güncel Turkcell ücretsiz internet paketlerinin hemen hemen hepsine yer vermeye çalışıyoruz. Bedava, Ücretsiz konuşma, sms ve internet paketleri için finans360 takipte kalmanızı öneririz.

Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez. Sayfamızda yer alan diğer Turkcell Hediye internet içerikli yazılarımızı okuyarak bedava interneti kazan ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakala.


6- Turkcell Mobil Hediye “10GB” internet Kazan Kampanyası!

Turkcell “10GB” Bedava internet Kampanyası!

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir. 

• Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
• Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
• Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
• İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.  


7- GNÇ Turkcell Çatlat Kazan ile Bedava internet Kap Kampanyası!

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kap Kampanyası!

Turkcell Bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yenilenen GNÇ mobil uygulaması ile sende haftada 2 kez bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsin. Uygulamayı İos ve Android marketlerde bulabileceğiniz gibi http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresinden de indirebilirsiniz.
Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan.

Turkcell’in yenilenen GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, uygulamaya haftalık olarak giriş yapınız. Her hafta giriş yaptığınızda uygulamadaki yumurtayı çatlatarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Finans360 ailesi olarak Turkcell bedava internet  kazanmanın yollarına dair birçok paketi sizlere sunduk. Bugün ise Turkcell mobilden hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Özel Bedava internet Kampanyaları!

Turkcell Anneler Gününe Özel Bedava internet Kampanyası!

Sayfamızda yer alan diğer Turkcell Hediye internet içerikli yazılarımızı incelemeyi unutmayın. Güncel hediyeler ile Bedava internet fırsatını kaçırmayın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum yaparak editörlerimizden kampanyalara dair bilgilendirme maili alarak da kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 610 YORUM
 1. SÜLEYMAN KARACA dedi ki:

  Bedava internet

 2. Mehme dedi ki:

  Bedava internet

 3. Ass dedi ki:

  BEDAVA İNTERNET

 4. Abuzer dedi ki:

  İnternet istiyor un

 5. Mehmet dedi ki:

  Bedava internet

 6. Adul Ahmat dedi ki:

  Bedava internet

 7. Ahmet dedi ki:

  Bedava internet

1 15 16 17
Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com