Finans360

Turkcell Enflasyonla Mücadele ile “20GB” Hediye internet!

Bugün yine sizlerin kotaları aşan özgür internetiniz için faydası olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell Hediye internet Paketleri“ konulu bir araştırmaya imza attık.

Turkcell Enflasyonla Mücadele ile “20GB” Hediye internet!

Turkcell Enflasyonla Mücadele ile “20GB” Hediye internet Kampanyası!

Bugün yine sizlerin kotaları aşan özgür internetiniz için faydası olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell Hediye internet paketleri“ konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Enflasyonla Mücadele ile 20GB hediye internet kampanyası şartları Nelerdir? , Turkcell 20GB ücretsiz internet kazanmak mümkün müdür?   ve “Turkcell Faturasız Paketlere, Turkcell Faturalı Paketlere ek bedava internet kampanyalarına ulaşabilirsiniz..

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 9 Ekim’de başlatılan enflasyonla mücadele seferberliğine gıda, otomotiv, tekstil, sağlık, perakende, sigorta ve mobilya gibi sektörlerin yanı sıra teknoloji sektörü de destek vermeye devam ediyor.

Bu kapsamda teknoloji mağazaları, hem fiziksel hem de online kanallarında indirim uyguladıkları ürünlerde “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” logosunu kullanıyor. Peki, dövizdeki hareketlerden en çok etkilenen sektörlerin başında gelen teknolojide, enflasyonla mücadele seferberliği fiyatları ve indirim yapılan ürünleri nasıl değiştirdi?

Bilmelisiniz ki hazırladığımız diğer Turkcell Hediye internet içerikli makalelerimizi menüdeki “Turkcell Mobil internet”  bölümünden inceleyerek internet kazanmaya devam edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan daha fazla Turkcell paketi için BUYRUN!

Turkcell Enflasyonla Mücadele “20GB” Hediye internet!

Turkcell aboneleri bu Enflasyonla Topyekûn Mücadele kapsamında düzenlenen kampanya ile fiyat aynı kalmak şartıyla güncel paketlerinde yer alan internetin tam 2 katını kullanabilecek. Yani 10GB internet paketiniz varsa bu kampanya kapsamında aynı fiyata 20GB internet kullanabileceksiniz!

Konu ile ilgili açıklama yapan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, ”Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında başlatılan kampanyayı biz de destekliyoruz. Enflasyona eksi yönde katkı yapan tek sektör olarak, bugün de üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Turkcell Türkiye için var; Türkiye olmadan Turkcell var olamaz.” ifadelerine yer verdi.

Finans360 ailesi olarak Turkcell bedava internet  kazanmanın yollarına dair birçok paketi sizlere sunduk. Bugün ise Turkcell Enflasyonla Mücadele kampanyası sayesinde20GB” bedava internet kazanabilirsiniz.


Turkcell “20GB” Hediye internet Kampanyası Katılım Şartları Nelerdir?

Turkcell “20GB” Hediye internet Kampanyası Katılım Şartları Nelerdir?

 • Turkcell, VodafoneTürk Telekom(AVEA) hediye internet içerikli paketlerimizi inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz.3GB, 5GB, 10GB, 20GB internete kadar Ücretsiz internet paketleri kazanma şansını yakala! Daha fazla hediye internet için yine bize BUYRUN!
 • Kampanyaya katılabilmek için ayrıca 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip olmanız gereken ilk şarttır.
 • Yıl sonuna kadar geçerli olan 2 kat internet kapsamında ayrıca internet paketlerinin yanında BiP, TV+, Dergilik, fizy ve lifebox’ta geçerli GB’lar da iki katına çıkacak.
 • Kampanya içinde Turkcell tarafından güncellemeler yapıldığından dolayı hat taşıma ya da yeni bir hat almadan önce Turkcell çalışanlarına/yetkililerine kampanyayı sormanız gerekmektedir.
 • Kampanyadan Turkcell Faturasız hatta yeni gelen aboneler faydalanabilmektir.
 • Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BİP uygulamasına girerek “Keşfet”içerisinde yer alan “Enflasyonla Mücadele”kanalı takip ettiğiniz anda internetinizi de ikiye katlamış oluyorsunuz.
 • Turkcell Enflasyonla Mücadele “20GB” Hediye internet kampanyası icerisinde kafanıza takılan veya karşılaştığınız herhangi bir sorun var ise bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Turkcell “1GB” Bedava internet Kampanyası!

Turkcell’den “3GB” Hediye internet Paketi!

Sayfamızdaki başka ücretsiz internet ve hediye sms, dakika paketlerimizi incelemeden gitmeyin! Böylelikle bedava internet fırsatını kaçırmayın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum kısmından ulaşabilir ve de yorum yaparak tüm kampanyalara dair bilgilendirme maili alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Havva dedi ki:

  Bu uygulamadan sadece bir kere mi yararlanabiliyoruz?

  1. finans360 dedi ki:

   Malesef bir kereye mahsus yararlanabilirsiniz. Sayfamızda bulunan diğer bedava internetlerden faydalanabilirsiniz.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com