Finans360

Turkcell Bedava “10GB” internet!

Bizler finans360.com ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell Bedava 10GB İnternet Paketi“ konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Kurumsall Mobil 10GB İnternet Paketi” , “Turkcell Mobil Bedava-Hediye Dakika Paketleri“  ve “Turkcell Faturasız Paketlere, Turkcell Faturalı Paketlere ek bedava internet kampanyalarına” ulaşabilirsiniz..

Turkcell Bedava “10GB” internet!

Turkcell Kurumsal-Mobil “10GB” internet Kampanyası!

Bizler finans360 ailesi olarak sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell Bedava 10GB internet Paketi“ konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Kurumsall Mobil 10GB inernet Paketi” , Turkcell Mobil Bedava-Hediye Dakika Paketleri  ve “Turkcell Faturasız Paketlere, Turkcell Faturalı Paketlere ek bedava internet kampanyalarına ulaşabilirsiniz..

Bugünlerde Turkcell mobil için ücretsiz internet paketleri hakkında siz takipçilerimize güncel bedava- hediye internet veren paketler konusunda bilgiler paylaşmaktayız. Bugün ise Turkcell mobil ücretsiz internet 2019 kampanyalarına göz atacağız ve sizlerde artık 2019’da kullanabileceğiniz birçok Turkcell mobil bedava internet paketine sahip olabileceksiniz. Turkcell faturasız hatlar ve Turkcell faturalı hatlarda mobil bedava internet paketlerinden faydalanabilecek.

Bilgilendirme yazımıza başlarken unutmayın ki sitemizde yer alan diğer Turkcell bedava  internet içerikli yazımızı okuyarak internet kazanabilirsiniz. Hediye innternet yazılarımız aracılığı ile güncel Bedava internetinizi anında cebinize tanımlayabilirsiniz.

Abonelerine çok önem veren ve özel günlerde bedava internet kampanyaları yapmayı ihmal etmeyen Turkcell’de hem faturasız hem de faturalı kullanıcılar için Bedava Paketleri bulunmaktadır. Turkcell yeni Bedava internet paketi yapabilmek için sadece aşağıdaki uyarlamış olduğumuz Hediye internet Paketlerine göz atarak veya buradaki uygulamaları indirerek sizlerde Turkcell’in yeni kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Hattınızın Faturalı veya Faturasız olması farketmez eğer Turkcell müşterisi iseniz birbirinden avantajlı 10GB’a kadar hediye sınırsız interneti hattınıza kolaylıkla tanımlayabilirsiniz ve sürekli makalemizi güncel olarak takip ederek internette ücretsiz sınırsız ve hızlı internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal-Mobil “10GB” İnternet Kampanyası!

Turkcell faturalı paketler ya da Turkcell faturasız paketler kullanıyor olmanız farketmez. Sadece Turkcell mobil internet ve hat sahibi olmanız yeterli. 

Sitemizde bulunan yazılar sizlere çeşitli operatörlerin kampanyaları ve bunlardan nasıl yararlanacağınız konusundaki bilgileri içermektedir. Bu alanda en fazla ilgi gören konulardan birisi de bedava internet olmaktadır. Turkcell kullanıcılarına oldukça fazla sayıda bedava internet kampanyası sunmaktadır.

Sayfamızda yer alan Turkcell Hediye internet yazılarımızı okuyarak bedava interneti cebine yükleyebilir ve Turkcell’den sürprizler kazanma şansı yakalayabilirsin!

 


Turkcell “10GB” Mobil ve Kurumsal internet Kampanyası!

Turkcell “10GB” Mobil ve Kurumsal internet Kampanyası!

Turkcell Bedava internet 2019 hediyesi yeni yılda da kaldığı yerden devam ediyor. Turkcell’in mobil  4.5G 10 GB ücretsiz İnternet fırsatı 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatıldı. 4.5G’ye geçiş kampanyası olarak bilinen bu kampanya aracılığıyla 10 GB ücretsiz internet kullanabilirsiniz.
4.5G hizmetini hala kullanmayan aboneler bu özelliklere sahip bir cihaza sahipse ve daha öncesinde bu hizmetten faydalanmadıysa, ücretsiz olarak sim kartlarını Turkcell mobil Cep Merkezinden değiştirerek bu kampanyadan yararlanabilirler.
Hediye internetten yararlanmak için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olmanız yeterlidir. Gerekli bütün şartlara sahip olduğunuz taktirde 10 GB bedava internet faydasından sizde yararlanabilirsiniz.
Turkcell Mobil hattınız ile bu kampanyadan yararlanamıyorsanız Turkcell Bedava internet sayfasına girip en güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Hediye SIM kartta yer alan kod ile kampanya tarihinden başlayıp geçerli olmak üzere 10GB internet verilmektedir.

Katılımak için SMS gönderilmesi gerekir. Turkcell mobil hediye internet yurtiçi kullanmanız için geçerlidir, 6 ay süresi içinde kullanıma açık olacaktır. Hediye GB hakkınız bittiğinde paket otomatik olarak iptal olur ve ücret kesmez. Turkcell mobil Hediye internetten faydalanmak için, hattınızın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı kullanıyor olmanız gerekmektedir.


Turkcell Hediye interneti Nasıl Alırım ?

Turkcell Hediye interneti Nasıl Alırım ?

Sim kartınızı değiştirdiğinizde verilen lansman kodunu da kullanıp ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili kodu yazarak 2222’ye SMS gönderin. Gelecek olan onay mesajıyla kullanmaya başlayın. Sayfamızda bulunan Hediye internet yazılarımız aracılığı ile ücetsiz, hediye interneti cebinize yükleyebilir ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz!


Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?


 • Turkcell “2GB” Bedava Kampanyası!

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell operatöründe sizlerde Turkcell faturasız paketler hattınızdan herhangi bir Turkcell faturalı paketlere geçiş yaptığınız takdirde otomatik olarak hattınıza 12 ay boyunca her ay yenilenen 2GB Hediye internet Paketi tanımlanır. Sizlerde Turkcell ile Turkcell Bedava internet kazanmaya hazır olun ve 1 yılda toplamda 24GB ücretsiz internet paketini kullanın. Bu kampanyadan sadece yeni hat alan aboneler veya Turkcell’e numarasını daha yeni taşımış olanlar faydalanabilir.

Turkcell faturalı abonelerin şimdi beleş internet kazanmanın tam zamanı, 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya sayesinde sizlerde 2GB bedava internet kazanın. Turkcell hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için sizde Turkcell operatörünün otomatik ödeme yöntemi olan fatura ödeme sistemine sizlerde abone olarak faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlarsanız Turkcell’den mobil hediye 2GB internet kazanabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan diğer Turkcell Bedava internet yazılarımız ile internetiniz anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 1GB, 2GB, 3GB, 5GB, 10GB internete kadar hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ardından ilk faturanızı ödemeniz durumunda otomatik olarak hattınıza 2GB ücretsiz internet paketi tanımlanacaktır. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Turkcell faturanızın otomatik olarak ödenme talimatını vermeniz gerekmektedir.


 • Turkcell “1GB” Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell “1GB” Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell operatöründe yeni gelenler için geçerli olan ve her ay 12 ay boyunca hattınıza tanımlı olan internet paketinin yanı sıra +1GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Sizlerde Turkcell’e numaranızı taşıyıp, Bol Gnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper; Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB paketlerinden herhangi birini yapmanız durumunda 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

12 ay boyunca her ay boyunca 1GB bedava internet kazanmak istiyorsanız sizlerde 31 Temmuz 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmayı unutmayınız.
Turkcell dergi uygulamasıyla sizlerde 1GB bedava internet paketini hemen kazanabilirsiniz, bunun için telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Dergilikuygulamasıyla birlikte hattınıza 1GB bedava internet tanımlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell Dergilik uygulamasını indirmek ve bu uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Dergilik kampanyası bütün tarifeleri kapsamamaktadır.

Turkcell Mobil “2GB” ücretsiz internet kampanyası!

Turkcell Enflasyonla Mücadele ile “20GB” Hediye internet kampanyası!

Daha fazla internet için finans360 adresinden vazgeçmeyin ve takipte kalın.

Diğer Turkcell Hediye internet yazılarımızı incelemeyi unutmayınız lütfen. Güncel Bedava internet fırsatını kaçırmayın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum yaparak kampanyaya dair bilgilendirme mesajı alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 90 YORUM
 1. Rahime Çalışkan dedi ki:

  Bedava İnternet 10GB

 2. Birgül kabam dedi ki:

  Bedava internet 10GM

 3. Mehmet dedi ki:

  Bedava internet 10 GB

 4. emine ural dedi ki:

  bedava internet 10gb

 5. Resul dedi ki:

  Bedava internet 10GB

 6. Msldmqldnqksk dedi ki:

  Bedava internet 10 GB

 7. Mehmet dedi ki:

  10 GB bedava İnternet

 8. Zehra dedi ki:

  Bedava internet

 9. celal dedi ki:

  bedava internet

 10. celal dedi ki:

  bedava internet 10 gb

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com