Finans360

Turkcell Anneler Gününe Özel Bedava internet!

Bugün yine sizlerin kotalara sığmayan dopdulu internetleriniz için faydası olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell Anneler Gününe özel “1GB” Hediye internet Paketi“ konulu bir araştırmaya imza attık.

Turkcell Anneler Gününe Özel Bedava internet!

Turkcell Anneler Gününe Özel Bedava “1GB” internet Kampanyası!

Bugün yine sizlerin kotalara sığmayan dopdulu internetleriniz için faydası olabileceğini düşündüğümüz “Turkcell Anneler Gününe özel “1GB” Hediye internet Paketi“ konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde “Turkcell Anneler Gününe özel bedava internet veriyor mu?” , Turkcell Anneler Gününe özel 1GB bedava internet kazanmak mümkün müdür? “  ve Turkcell  Anneler Gününe özel 1GB bedava internet nasıl kazanırım?” ulaşabilirsiniz..

 

1908 yılından bu yana her sene mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan Anneler Günü, kutsal bir amaca ve etkileyici bir hikayeye sahiptir. Anneler Günü, annelerimize bizleri bugünlere getirdikleri için teşekkür etmek ve onlara sevgimizi yansıtmak için kutlanan özel bir gündür. Dünyada bir çok ülkede kutlanan evrensel bir gün olan Anneler Günü, tarih olarak ülkeden ülkeye farklılık gösterebiliyor.

Bilgilendirme yazımıza başlarken hatırlatmalıyız ki sitemizde yer verdigimiz diğer Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) bedava internet içerikli makalelerimizi de inceleyerek bedava internetinizi mobil hattınıza kokaylıkla yükleyebilirsiniz. Daha fazla Turkcell ücretsiz internet paketine ulaşmak istiyorsanız BUYRUN!

Hayatımızın merkezine koyduğumuz, bizim için değeri eşsiz olan;  başımızın taçı, hayatımızın anlamı değerli annelerimizi 2019 yılında da unutmayan ilk operatör Turkcell oluyor. Ülkemizde kutlanan her özel gün için farklı bir kampanya oluşturan Turkcell 12 Mayıs anneler gününü unutmadı ve bütün Turkcell kullanıcılarının rahatlıkla faydalanabileceği Anneler günü kampanyasını kullanıcılarına sundu.

Turkcell Anneler Günü Kampanyası Bwdava 1GB internet!

12 Mayıs tarihine özel olarak düzenlenmiş olan kampanyadan sadece Turkcell kullanıcıları faydalanabilir. Turkcell anneler günü kampanyası için tek yapmanız gereken Turkcell SIM uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklemek ve bu uygulamadan 1 hafta boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketini seçmeniz yeterlidir.

Kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilir ve sadece 12 Mayıs tarihine kadar  katılabilirsiniz. Kısa süreliğine geçerli olan kampanyadan kazanacağınız hediye internet paketin limiti ise sadece 1GB olup 1 hafta boyunca geçerlidir. Hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava internet paketi otomatik olarak yenilenmeyecek ve paket bitiminde varsa mevcut internet paketlerinizi kullanarak internet kullanmaya devam edebileceksiniz.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Hediye internet içerikli makalelerimizi menüdeki “Turkcell Mobil internet”  bölümünden okuyarak internet kazanmaya devam edebilirsiniz. Hediye internet paketleri aracılığı ile Bedava internetinizi tanımlayıp kullanabilirsiniz BUYRUN!


Turkcell SiM Anneler Gününe Özel “1GB” Bedava internet Kampanya Detayları Nelerdir?

Turkcell SiM Anneler Gününe Özel “1GB” Bedava internet Kampanyası

Bir kaç bilgiyle başlayacak olursak ; ülkemizde ilk defa 5 Mayıs 1955 tarihinde Türk Kadınlar Birliği’nin kararı ile Anneler Günü kutlanmaya başlanır. 1877-78 Osmanlı Rus savaşı esnasında, yaptığı savunma ile kahramanlaşmış Nene Hatun da “Anneler Annesi” seçilir. Her sene mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü için, içerisinde Türkiye’nin de bulunduğu 85 ülkede aynı tarih geçerlidir.

Bazı ülkeler bu özel günü farklı tarihlerde kutlar;  Arnavutluk, Bulgaristan, Azerbaycan gibi ülkelerin bulunduğu 15 ülke 8 Mart’ta Anneler Günü kutlarken, hemen hemen tüm arap ülkeleri ekinoks günü olan 21 Mart’ı tercih etmişlerdir.

Turkcell operatörü bütün anneler için 1GB hediye internet paketi vermektedir. Turkcell Anneler Günü bedava internet Kampanyasından hemen sizlerde faydalanmak için Turkcell SIM uygulamasını mobil cihazlarınıza yükleyip aşağıdaki adımları takip ederek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Turkcell Anneler Günü Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Anneler Günü Kampanyası

  • İlk detay bu kampanyadan faturalı veya faturasız bütün kullanıcılarin ücretsiz olarak faydalanabiliyor okuşudur.
  • Kampanya sadece ve sadece Turkcell operatöründe geçerlidir.
  • Her Turkcell abonesi olan kullanicı bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Kampanyaya katılmak için SMS gönderilemiyor. Bunun için Turkcell SIM uygulamasını yüklemek zorundasınız.
  • Hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin limiti sadece 1GB ve 7 gün- 1 hafta boyunca geçerli olduğunu lütfen unutmayın.

Turkcell anneler günü kampanyasını iptal etmek istiyorsanız IPTAL HAFTALIKSIM1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza tanımlı olan bedava internet paketinizi iptal edebilirsiniz.

Finans360 ailesi olarak bugüne kadar Turkcell bedava internet  kazanmanın yollarına dair birçok paketi sizlere sunduk. Bugün ise Turkcell Turkcell Anneler Gününe Özel Bedava internet sayesinde “1GB” bedava internet kazanabilirsiniz. Detaylar sonunda bu bana yetmez diyorsanız sizi anasayfamıza da bekleriz.

Turkcell Mobil-Ücretsiz internet paketleri!

Turkcell Mobil Bip Grup Kur Ücretsiz internet kazan kampanyası!

Bizi desteklemek için sayfamızda yer alan diğer bedava internet ve Hediye sms – dakika paketlerimizi de incelemeyi lütfen unutmayın! Hem de hediye internet fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum yaparak kampanyalara dair editörlerimizden bilgilendirme e-maili alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com