CEPTETEB tüm bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, şubeye gitmeden yapmanızı sağlar. Bu uygulama her zaman size iyi faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunar. Üstelik bir de Qr kodla ATM’lerden kartsız para çekme olayı bu avnatajların içinde size sunulmaktadır.

Yukarıda çıkan HEDİYE BUTONLARINA basarak hem bizden sponsorlu hediyeler kazanıp hem de en uygun kredileri cebinize indirme şansı yakalayabilirsiniz.


TEB Kart Şifresi Nasıl Alınır? Kart Şifresi Alma

Teb Kart Şifresi Alma işlemi çok kolay bir işlemdir. Hemen TEB internet adresine giriş yaparak internet şubesi aracılığı ile bireysel ya da kurumsal giriş yaparak parolanızı alabilirsiniz. Anında şifre almak için kart bilgileriniz gerekeceğinden, önceden kredi kart bilgilerinizi yanınızda bulundurunuz.

Öncelikle ilk adım olarak kart tipi seçimi yapacaksınız ardından kart bilgilerinizi girmelisiniz. Sonrasında 3. Aşamada kişisel bilgileriniz istenecektir. Son aşamada  ise SMS doğrulama işlemi yapılacak. TEB bankasından anında şifre alma işlemi internet üzerinden kolayca yapılabilir. Birkaç dakika içinde anında şifrenizi alabilirsiniz.

Tep Bankası Kredi Kartı Şifre Yenileme

TEB dünyanın her noktasından hızlı güvenli ve kolay erişim sağlamanız için bir web platform oluşturmuş durumda. Kolay bir kullanıcı menüsü ile yapabileceğiniz birçok bireysel ve kurumsal bankacılık işlemi var. Cepteteb müşterisi olmak için izleyeceğiniz yol da çok basit. Banka müşterisi olmayanlar da aynı site üzerinden ya da mobil üzerinden Cepteteb müşterisi olabilirler.

Birçok firma, TEB kartları ile alış veriş yapacak olan müşterilere, yüzde 50 oranına varan indirimler paketleri sunuyor.  App Store  Netflx, Spofity bunlardan sadece bazılarıdır. Kartın avantaları bununla bitmiyor, otomatik ödeme talimatı verdiğinizde de bonus para kazanma imkanınız var. 

Üstte yer alan HEDİYE BUTONLARINI kullanarak en uygun krediyi cebine indir ve bizden sponsorlu sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakala. SÜRPRİZLERE BİR TIK YETER! Teb kartlar çeşitli ihtiyaçlara göre değişik formatlarda sunuluyor. TEB kartları; teb Bonus, TEB She Card, CepteTeb Kredi kartı, CepteTeb banka kartı, TEB World Card gibi çeşitli kartlar sunuluyor.

Teb Kart Şifresi Alma İşlemi için hemen internet ya da mobil platformlardan bağlanarak hemen hizmet alabilirsiniz. HEDİYE BUTONLARINI kullanarak en uygun krediyi cebine indir ve bizden sponsorlu sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakala.


CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması

CEPTETEB Mobil  Uygulaması’na internet şubesi kullanıcı adı, parola ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. 4663’e “CEPTETEB” yazıp mesaj atarak ve ardından mesajla gelen linke tıklayarak AppStore ve Google Play Market’te “CEPTETEB” başlığı ile arama yaparak ya da sağ alttaki QR kodu cihazlarına okutarak uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

CEBTETEB Uygulamasını kullanıyorsanız CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Vadeli Hesap açabilir, CEPTETEB Kredi Kartı’na başvurabilirsiniz. Aynı zamanda onaylanan CEPTETEB Kredi’nizi de anında kullanarak hesabınıza geçirebilirsiniz. CEPTETEBliyseniz eğer, “Başka Hesaba Para Yatırma”, “Başka Hesaba TL Para Transferi” ve “Başka Karta Para Gönderme” gibi işlemler için hiçbir ücret ödemezsiniz.

CEPTETEB Mobil Uygulama ile hesapların, ödemelerin, kredi ve kredi kartın ile ilgili bilgileri, güncel döviz kuru ve altın fiyatlarını cep telefonuna* bildirim olarak alabilirsin. Kontrol Paneli/ Bildirim Ayarlarıbölümünden hangi konuda ücretsiz bildirim istiyorsan seçebilirsin

CEPTETEB İnternet Şubesi’ne tek kullanımlık SMS Şifresi ile giriş yapıyorsanız CEPTETEB’e ilk girişinizde yeni bir PIN belirlemeniz istenecek ve uygulamaya daha sonraki girişinizde SMS gönderilmeyecek olup, belirlediğiniz yeni PIN ile giriş yapabilirsiniz.

Bu konuda size hatirlatabileceğimiz diğer bir önemli husus ise CEBTETEB Uygulaması aynı anda yalnızca bir cihaza bildirim yapılabilir, farklı cihaza giriş yaparsaniz eğer, bildirim ayarlarınızı değiştirmenize gerek olmadan en son giriş yaptığın cihaza bildirim gönderilir.

CEBTEB İnternet Bankacılığı

Hızlı ve kolay bankacılık sistemiyle tanınan CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanarak, online bankacılık ihtiyaçlarınızı dünyanın her yerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Günün her saati yararlanabileceğiniz bu hizmet sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmaz, zaman kazanırsınız.

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden yararlanmak için online başvuru yapmanız, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aramanız ya da öğle saatinde de açık olan TEB şubelerinden hesap açtırmanız yeterli olmaktadır.

E-Devlet’ de CEBTETEB de!

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, kamu ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz e-Devlet Kapısı’na hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. e-Devlet şifrenizi unutmuş ya da hiç almamış olmanız önemli değil, herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamanız, e-Devlet Kapısı’na doğrudan giriş yapmanız için yeterlidir.

Evdeki Hesap

Ev harcamalarınız Evdeki Hesap ile kolaylıkla takip edebilme imaknınız bulunuyor. CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girin, TEB’den ödediğiniz tüm faturalar ve kira ödemelerinizi aylık olarak grafiklerle kolayca takip edin. Evdeki Hesap’a TEB İnternet Şubesi – Ödemeler menüsü altından ulaşabilirsiniz.

Bu bana yetmez ben daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum ve daha uygun krediler istiyorum diyorsanız sayfanın başında, ortasında ve sonunda bulunan HEDİYE BUTONLARINA basarak hem hediyeler kazanma şansı yakalayabilir hem de en uygun kredinizi cebinize indirebilirsiniz.