Finans360

Numaranı Turkcell’e Taşı “8GB” Kazan!

Bugünki makalemizi diger hatlardan Turkcell’e olan yoğun talebi gözardı etmek istemediğimiz için sizlere aktarmaya karar vererek hazırladık. Sizlerin bu makalemizle cevap bulacak sorularınız sırası ile “Turkcell’e numaramı taşıyarak internet kazanabilir miyim?” , “Numaramı Turkcell’e taşıyarak 8GB kazan kampanyasının şartları nelerdir?” ve için “Turkcell’e numaramı nasıl tasıyabilirim?”

Numaranı Turkcell’e Taşı “8GB” Kazan!

Turkcell’e Numara Taşıyarak “8GB” internet Kazan Kampanyası!

Bugünki makalemizi diger hatlardan Turkcell’e olan yoğun talebi gözardı etmek istemediğimiz için sizlere aktarmaya karar vererek hazırladık. İşte Turkcell’e numara taşı 8GB kazan! Sizlerin bu makalemizle cevap bulacak sorularınız sırası ile “Turkcell’e numara taşıyarak internet kazanabilir miyim?” , “Numaramı Turkcell’e taşıyarak 8GB kazan kampanyasının şartları nelerdir?” ve  “Turkcell’e numaramı nasıl tasıyabilirim?”

Yazımıza başlarken kısa bjr hatirlatma; sayfamızda yer alan diğer Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) ücretsiz internet paketleri yazılarımızı inceleyerek bedava internetinizi  mobil hattınıza yükleyebilir ve kazanabilirsiniz. Daha fazla ücretsiz internet paketi için ise BUYRUN!

Turkcell mobil hediye internet kampanyaları ile beraber kullanıcılarına süper fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ama aynı zamanda yeni Turkcell hattına geciş yapan kullanıcılara  hem kendine çekmek hem de hoşgeldin demek için içinde güzel kampanyalar hazırlayıp sunmaya devam ediyor. Eğer siz Turkcell abonesi değilseniz; hazırladığımız makaledeki kampanyayı inceleyip, dilerseniz de katılarak Turkcell’den bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’e Numara Taşıyarak “8GB” internet Kazan!

Hat değiştirme, Turkcell’e geri dönüş veya yeni Turkcell’liler için tüm kampanyalar ve avantajlar sadece Finans360 ‘da sizi bekliyor. Turkcell “8GB” hediye internet kampanyalı bu fırsat henüz Turkcell abonesi olmayan müşteriler için geçerli olduğunu bilmelisiniz.

Sizde eğer hattınızı değiştirmeyi düşünüyor ya da Turkcell’e geçiş yapma konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız bu makalemiz ile geçis yapıp Turkcell’in “8GB ücretsiz internet hediyesinden yararlanabilirsiniz.  Fakat Turkcell hatti içerisinde  bir paket değiştirerek veya farklı bir işlem yaparak bu kampanyadan yararlanamayacağınızı da bilmelisiniz.

Turkcell müşterisi olmayan mobil hat kullanıcıları ise aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek “8GB” bedava internet hediyesini hatlarına tanımlayabilirler.

Bugünki makalemizde devam etmekte olan güncel Turkcell Ücretsiz ve Bedava internet Paketlerin’den “Numaranı Turkcell’e Taşı “8GB” Kazan!” kampanyasının hemen hemen bütün detaylarına yer vermeye çalıştık. Bedava, Ücretsiz konuşma, sms ve internet paketleri için finans360 adresini takipte kalmanızı sizlere öneririz.


Turkcell’e Numara Taşı “8GB” internet Kazan Kampanya Detayları!

Turkcell’e Numara Taşı “8GB” internet Kazan Kampanya Detayları!

Turkcell numara taşıma işlemi ile “8GB hediye internet” kazanmak isteyen kullanıcılar için yapılmış bu güzel fırsatın sloganı bildiğiniz üzere  Tık diye Turkcell’li olmak” şeklinde tanınıyor. Bu akampanyadan yararlanmak için aşağıda bahsettiğimiz koşulları inceleyin ve adım adım yeni Turkcell hattı alarak 8GB hediye internetinizi alın

Size verecegimiz diger bir detay ise Turkcell’e numara taşıyarak kazanacağınız bedava internet hediyesini saece 4 ay boyunca “2GB” bedava internet olarak kullanabilecek olduğunuzdue. Ancak bu internet paketini kazanabilmeniz için sadece turkcell.com.tr üzerinden başvurularınızda geçerli olmaktadır.

Sayfamızda bulunan Turkcell internet makaleleri ile internetinizi, sms ve dakikalarınızda anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. Unutmayın bu sayede 1GB, 5GB, 7GB, 8GB, 10GB internete kadar Hediye internet paketleri kazanma şansını yakalayabilirsiniz!


Turkcell “8GB” internet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell “8GB” internet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 8GB bedava internet hediyesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar sırasıyla aşağıda belirttiğimiz adımları izleyerek ücretsiz internet hediyelerini alabilirler.

 • Turkcell.com.tr internet adresine girin ve yeni numara alma talebinde bulunun,
 • Açılan sayfadaki formu eksiksiz doldurun ve Turkcell tarafından adresinize kadar gelinsin işlemler yapılarak yeni numaranız size açılarak teslim edilsin.
 • Daha sonra ise hattınıza ek olarak 4 ay boyunca tekrar edecek aylık 2GB bedava internet tanımlanacaktır.
 • Bu sayede kolaylıkla yeni hat olarak 4 ay boyunca tarifenize ek olarak ücretsiz internetin keyfini çıkartabileceksiniz.

Turkcell Numara Taşıma Başvurusu Şartları Nelerdir?

Turkcell Numara Taşıma Başvurusu Şartları Nelerdir?

Turkcell yeni numara başvurusu yaptıktan sonra herhangi bir sorununuz var ise 0532 532 00 00 numarasını arayarak iletişime geçebilir ve gerekli sorunlarınızı bu numara üzerinden çözebilirsiniz. Bu kampanya ile alakalı diğer genel sorulan soruların cevaplarını sizler için sıraladık. Cevaplar ise şu şekildedir:

 • Başvuru formunu doldurduktan sonra size e-posta gönderilerek detaylar verilecektir.
 • Seçilen numara 40 gün içerisinde alınmak zorundadır, alınmaz ise iptal olmaktadır.
 • Seçmiş olduğunuz paketi değiştirmek isterseniz yine yukarıdaki numara üzerinden işlem yapabilirsiniz.
 • Turkcell internet adresinden sadece faturalı hatlar çıkartılmaktadır, faturasız hatlar için internet üzerinden işlem yapılmamaktadır.
 • Başvuru yaparken 1. kişi gereklidir, farklı bir kişi başvuru yapamaz.
 • Göndermiş olduğunuz adrese gelinmeden önce randevu bilgileri size gönderilir.
 • Bir adet TC kimlik numarasıyla ayda 2 adet numara alınabilmektedir.
 • Bu işlem sadece yurt içerisinde geçerlidir.

Bunlar bana yetmez ben daha fazla güncel Turkcell Bedava, Hediye ve Ücretsiz internet paketi istiyorum ya da bu paket ilgimi çekmesi diyorsanız menüden Turkcell Mobil internet”  bölümüne göz atmanızı öneririz.

Turkcell Bedava “10GB” internet Paketi!

Turkcell Sim Kupon “4GB” Bedava internet Paketi!

Yer verdiğimiz diğer Turkcell Hediye internet ve dakika içerikli paketlerimizi incelemeyi unutmayın. Güncel ve Bedava internet Kampanyalarını da böylelikle. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Yorum yaparak ise kampanyalara dair editörlerimizden bilgilendirme mailleri alarak kazanma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com