2019 yılının ilk aylarında bankaların da kredi yarışı hız kazandı. Bankalar faizsiz krediler, yeni yıl kampanyaları,  kefilsiz kredi ve en uygun kredilerini duyurmaya başladı. 

Yukarıda çıkan HEDİYE BUTONLARINA basarak hem bizden sponsorlu hediyeler kazanıp hem de en uygun kredileri cebinize indirme şansı yakalayabilirsiniz.

En Uygun ve Düşük Faiz Oranlı  Krediler 2019

Yaşam şartlarının giderek daha zor bir hal alması ve buna bağlı olarak da geçim sıkıntısının had safhada yaşanıyor olması, insanların çeşitli yerlerden farklı kaynak arayışı içerisine girmesine neden oldu. Belki de bu durum en çok mevcut bankaların işine yaradı. Bankalarda dönemlere göre ayırdıkları krediler sunarak müşteri çekmeye ve düşük faiz oranlarını onlara sunmaya devam etmedir. Yeni yıl yaklasmisken suan bankaların gündemindeki dönemsel kredi Yılbaşı Kredileridir…

 

İnsanların maddi desteğe ihtiyacı olduğunu gören bankalar, çeşitli kredi imkânları sunarak insanları rahatlatacak kampanyalarla bu imkânları çok daha cazip hale getirmeye başladı. Durum böyle olunca ihtiyaç sahipleri de kredilere bir bir akın etmeye başladı ve bu süreçte de bankalar arasında kıyasıya bir rekabet alanı ortaya çıktı.

Belirttiğimiz gibi tüketicilere sunulmakta olan cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları ile bankalar, her dönemde her bütçeye ve ihtiyaca uygun şekilde ihtiyaç kredisi seçeneklerini sunmaya yönelik olarak büyük bir rekabet içerisine giriyorlar. Siz de bir krediye gereksinim duyuyorsanız, tüm bankaların kredi faiz oranlarını bir arada gösteren sitelerden faydalanarak bu dönemlerde hangi bankanın size daha cazip bir kampanya sunduğunu inceleyebilirsiniz.

İhtiyaç Kredileri İçin En Uygun Dönem Ne Zamandır? 

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmayı düşünenler için bu süreç içerisinde sunulmakta olan standart ürünlerin ve ara kampanyaların dışında hemen hemen her keseye uygun en cazip ihtiyaç kredisi seçenekleri genellikle bahar dönemine özel olarak hazırlanmakta olan kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Eğer siz de ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyor ve bu durumla ilgili en uygun zamanı gözetiyorsanız bahar ayına yönelik kampanyaları mutlaka takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Üstte yer alan HEDİYE BUTONLARINI kullanarak en uygun krediyi cebine indir ve bizden sponsorlu sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakala. SÜRPRİZLERE bir TIK yeter!

HEDİYE BUTONLARI kullanarak en uygun krediyi cebine indir ve bizden sponsorlu sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakala.

Yılbaşı Kredisi Nedir?

Yeni yıl kredisi ve bayram kredisi adı altında farklı dönemlerde pek çok kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Özellikle şu dönemde bankalar bu anlamda kıyasıya bir rekabet alanı içerisine girmiş olduğunu görüyoruz. Her biri iyi bir müşteri ağı yakalamak amacıyla adeta birbirleriyle yarışıyor. Bu durum da elbette ki tüketicinin işine yarıyor. Bu konuda hizmet sunmakta olan sitelerin de yardımı ile tüm bankaların faiz oranlarını inceleyerek kendisine en uygun bankayı seçme şansına sahip oluyor. Ancak kredi her ne kadar cazip fiyatlarla sizlere sunuluyor olursa olsun tavsiyemiz hiçbir zaman gelirinizin çok üzerinde ve sizi çok zorlayacak bir borcun altına girmemenizdir.

Araba alırken kredi çekmek mantıklı mı?

Araba alırken kredi çekmek mantıklı mı?

Yılbaşı Kredileri Sunan Bankalar ve Faiz Oranları

Yeni yılın; faiz oranları düşük, dosya masrafı indirimli, vadesi ve tutarı en çok tercih edilen ihtiyaç kredilerini gelin birlikte karşılaştıralım;

Bankalar                 /    Faiz Oranları

– INGBANK                  /     %2,09

– Türkiye İŞ Bankası /     %2,6

– AKBANK                   /     %2,83

– TEB                            /      %2,4

Banka Faiz Oranı Örneklendirmeleri

Yani bu durumu çekeceğiniz tutar üzerinden hesaplayacak olursak örneğin; çekeceğiniz 5.000 TL lik bir tutarı INGBANK üzerinden çekerseniz 12 AY 487,67 taksitlerle toplamda 5.877,04 TL olarak ödeyecekseniz. İş Bankasından çekerseniz ise yine 12 AY taksiyle 505,92 TL olarak toplamda 6.096,04 TL olarak ödeyeceksiniz. Eğer AKBANK üzerinden çekerseniz ise size sunulan 514,26 TL üzerinden 12 AY toplamda 6.196,12 TL olarak kredinizi bitireceksiniz. Son olarak ise TEB’den çekerseniz ise 498,72 TL üzerinden 12 AY ödeyerek toplam 5.984,64 TL ödemiş bir şekilde kredinizi kapatacaksınız.

En Uygun Yılbaşı Kredisi Veren Banka Hangisidir?

Daha öncede söylediğimiz gibi bizim amacımız sizin en düşük faiz oranıyla en karlı ve uygun krediyi seçmenizde size yardımcı olmaktı. Hem dönemsel kredi hem de ihtiyaç kredileri içerisinde sunulan Yılbaşı kredisi ise yeni yıla 1 aydan az bir süre kalmışken tamda ihtiyacınız olan Nakit akışını size sağlamak için şu gibi gelecektir.

Yılbaşı kredisi veren bankalar tarafından belirlenen ve kullanıcıların en çok tercih ettikleri vade ve tutarlardan oluşan ürünler ya düşük faiz oranlarına, ya indirimli dosya masraflarına ya da kolay ödeme seçeneklerine sahip olmalarıyla bilinirler.  Yikbasi kredilerinde Min. Tutar 500 TL iken  Max. Tutar 999.999 TL’dir. Vade süresi ise 3 ila 36 AY arasında değişiklik göstermektedir. Şanlı durumda incelediğimiz ve sizinde anlayacağınız üzere en düşük oranı sunan ve size en karlı, en uygun kredi imkanını sunan banka INGBANK’tır.

 

Sonuç olarak size söyleyebileceklerimiz ise Yılbaşına kısa bir süre kalmışken ve sizde eğer nakit ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız eğer yeni yıl size tüm dilekleriniz ile birlikte kabusunuz olan yüksek faiz oranlı krediler değil, bizim bilgilendirmeniz dahilinde düşük oranlı krediler çekerek ilaç gibi gelecek nakitler elde etme imakanı sunar. En uygun Yılbaşı Kredisi ve en düşük faiz oranlı kredi sunan banka henüz INGBANK olarak gözüküyor. Bu bilgilendirmemiz size yardımcı olduysa INGBANK’ın ekektronik bankacılığını kullanarak ya da müşteri hizmetlerini adayarak daha detaylı bilgiler alarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdiden size mutlu ve kredilere hiç ihtiyaç duymayacağınız bol kazançlı yıllar dileriz..

Bu bana yetmez ben daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum ve daha uygun krediler istiyorum diyorsanız sayfanın başında, ortasında ve sonunda bulunan HEDİYE BUTONLARINA basarak hem hediyeler kazanma şansı yakalayabilir hem de en uygun kredinizi cebinize indirebilirsiniz.

Emeklilere faizsiz krediler için tıklayınız.

Faturaları hatlarınıza kredi için tıklayınız.