Finans360

Artık Faturalı Hattınızla Kredi Çekmek Çok Kolay!

791

Faturalı hattınızla kredi çekmek ve kredinizi gönlünüzce doya doya harcamak istemez miydiniz? Yıllardır faturalı hat kullanan müşteriler artık hatlarını nakit paraya çevirebiliyor. Faturalı Hatlara Kredi veriliyor oluşu paraya ihtiyacı olan ve kredi kullanamayan vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bizler de sizlere faturalı hatta kredi nasıl veriliyor, nasıl alınır ve şartları nelerdir onlardan bahsedeceğiz. İşte faturalı hatlara kredi konusuyla ilgili detaylar…

Artık Faturalı Hattınızla Kredi Çekmek Çok Kolay!

Artık Faturalı Hattınızla Kredi Çekmek Çok Kolay! 2019

Uzun bir süredir siz değerli okurlarımız için güncel mobiinternet paketlerini paylaşmaktayız. Bugünde yine sizler için “Hattım ile Kredi nasıl çekebilmem mumkün mü?“, “Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hattım ile ne kadar kredi cekebilirim?” ve “Faturalı hattım ile ne kadar miktarda kredi cekebilirim?” Sorularınıza adım adım cevap bulacağız.

Bilgilendirme yazımıza başlarken hatırlatmalıyız ki sayfamızda yer alan Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) Hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek Ücretsiz internetinizi anında mobil hattınıza yükleyebilirsiniz. Daha fazlası için BUYRUN!

Faturalı hattınızla kredi çekmek ve kredinizi gönlünüzce doya doya harcamak istemez miydiniz? Bedava internet, uygun kredi istiyorsanız Yıllardır faturalı hat kullanan müşteriler artık hatlarını nakit paraya çevirebiliyor. Faturalı Hatlara Kredi veriliyor oluşu paraya ihtiyacı olan ve kredi kullanamayan vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bizler de sizlere faturalı hatta kredi nasıl veriliyor, nasıl alınır ve şartları nelerdir onlardan bahsedeceğiz. İşte faturalı hatlara kredi konusuyla ilgili detaylar..

Sitemizde devam etmekte olan güncel Turkcell, Vodafone ve Türk telekom Ücretsiz internet paketlerinin hemen hemen hepsine yer vermeye çalıştık. Bedava, Ücretsiz konuşma, sms ve internet paketleri için Finans360 takipte kalmanızı öneririz.


Faturalı Hatlara Kredi Nedir?

Faturalı Hatlara Kredi Nedir


Bankalardan kredi çekmek istemeyen ya da böyle bir olanağı bulunmayan zor durumda olup acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlarımıza aynı gün içerisinde toplamda 5.000 TLye kadar anında nakit çekebilme imkanı sunuluyor. Faturalı Hatlara Kredi imkanlarıyla dikkat çekmeye devam eden bu firmalara müşterilerin dikkatlerini sundukları nakit paralarla üzerlerine çekmeyi başarabilmişlerdir.
Günümüzde neredeyse hepimiz artık kontrolü hat yerine faturalı hat kullanmaktayız. Ve günümüz zor şartlarında hepimizin gün içerisinde nakit paraya ihtiyacı oluyor. İşte bu iki zorunluluk ve ihtiyaç şirketleri böyle bir kampanya oluşturmaya itmiş. Aslında faturalı hatlar için kredi verme durumu telefonculuk işi ile uğraşan bazı iş yerlerinin uyguladıkları bir yöntemdir. Faturalı hatta kredi verme işi aslında resmi veya yasal olarak bilindiği gibi bir kredi olmaktan biraz farklıdır.


Faturalı Hattımın Üzerinden Nasıl Kredi Alabilirim?

Faturalı Hattımın Üzerinden Nasıl Kredi Alabilirim?

Bir çok telefon operatör firması faturalı hatlı telefonlara tanımladıkları bir ek ödeme yöntemi ile cep telefonu satın alınmasını sağlıyorlar. Çünkü cep telefonu satın alırken taksit yapma imkanı bulunmuyor. Bu yöntemle cep telefonu satın alırken genellikle 12 veya 24 aylık taksitler ile anlaşma yapılıyor. Dolayısıyla faturalı hattınıza tanımlanacak aylık ek ödemelerle cep telefonu satın alabiliyorsunuz. Bir nevi satın aldığınız telefonu telefoncunun sizden tekrar satın alma gibi bir durumu gerçekleşiyor.

Örneğin;

Diyelim ki 5.500 Bin TL değerinde bir cep telefonu aldınız. Normalde değeri 5.500 TL olan telefon için sizinle 6 Bin TL’lik anlaşma yapılıyor. Telefoncu size 5.500 TL nakit verirken, geriye kalan parayı ise kendisi alıyor. Böylece tıpkı bankalarda olduğu gibi faizli kredi almışsınız gibi aradaki farkı telefoncuya ödüyor ve 5.500 TL’lik kredi alıyorsunuz. Daha sonra belirlenen sürede borcunuzu taksitlerle ödemeniz gerekmektedir.


Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar Hangileri?

Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar Hangileri?

Faturalı hatlara kredi veren operatörler ifadesi aslında tam olarak doğru değildir. Çünkü faturalı hatta kredi veren operatörler yoktur, telefoncular vardır. Telefonu faturanıza ek ödeme tanımlanması yöntemiyle size anlaşma ile satılan telefonu bu işi yapan aracı telefoncuya tekrar satarak para alıyorsunuz. Telefoncu da bu işlemden pay almaktadır.
Fakat acil nakit paraya ihtiyacınız var ise bankalardan kredi çekmek size uzun sürecek bir işlem gibi görünüyorsa bu yöntem size cazip gelebiliyor ve anlık nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Tabi eğer bu yöntemde size cazip gelmezse ya da böyle bir firmaya ulaşma imkânınız bulunmuyorsa size başka bir yöntem tavsiyesinde bulunabiliriz. Kullanmış olduğunuz faturalı hayatınıza ek olarak bir cihaz satın alabilir ve bu cihazın paketini dahi açmadan satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu cihazları letgo gibi sitelerde ya da telefon satışı yapan bayilerden satışını gerçekleştirebilirsiniz.


Faturalı Hatla Telefon Nasıl Alınır?

Faturalı Hatla Telefon Nasıl Alınır?

Faturalı hatlara bir çok cep telefonu operatörü firma sözleşme karşılığı telefon satıyor. Belirli bir süreye kadar taksitler halinde faturanızı ödeyerek telefon sahibi olacaksınız. Örneğin faturalı hattınıza tanımlı aylık 30 TL fatura olduğunu düşünelim. Telefonun ise fiyatı 2000 TL olsun. Operatör firma bu rakamın üzerine vade farkı da koyarak telefonu size 2500 TL’ye satıyor. Böylece faturanıza aylık yaklaşık 200 TL ek ödeme olarak yansıtılıyor. Yani aylık 230 TL fatura ödeyerek telefonu 12 ay taksitle alabilirsiniz. Ancak bu rakamların operatör firmalar arasında değiştiğini de ifade etmek isteriz. Taksit seçenekleri ise 36 aya kadar uzatılabildiği ifade ediliyor.
Günümüzde Vodafone, Turkcell, Türk Telekom gibi mobil GSM şirketleri farklı farklı cihaz kampanyaları yaparak müşterilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmışlardır. Müşterilerin taksitli bir şekilde tablet, cep telefonu vb. gibi şeyleri almasını kolaylaştırmışlardır. Bu yöntemle müşteriler her zaman telefon değiştirme hakkına sahip olurlar.


Turkcell Faturaya Ek Telefon:

Turkcell Faturaya Ek Telefon


Şuan Turkcell operatöründe faturaya ek telefon kampanyası adı altında 2 adet kampanya bulunmaktadır, bu kampanyalar Lenovo Karne Kampanyası Akıllı Cihaz Teklifleri ve Samsung Karne Hediyesi Akıllı Cihaz Teklifleridir. Sizlerde Turkcell’den faturaya ek olarak telefon almak istiyorsanız, 31 Aralık 2017 tarihine kadar Turkcell’den 36 aydan başlayan fiyatlarla faturaya ek olarak yeni bir telefona kavuşabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan diğer Turkcell İnternet yazıları ile internetinizi anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 1GB2GB3GB5GB10GB İnternete kadar Hediye İnternet kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Daha fazla güncel Turkcell Bedava, Hediye ve Ücretsiz İnternet paketleri için menüden “Turkcell Mobil İnternet” bölümüne göz atmanızı öneririz.

Turkcell Hangi Telefonları Veriyor?

Turkcell operatöründen telefon almak istiyorsanız 36 ay boyunca aylık 120 TL ödeyerek aşağıdaki cihazlardan herhangi birine sahip olabilirsiniz. Bu cihaz kampanyaları 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürmektedir sizlerde bir an önce Turkcell bayilere giderek bu cihazlardan herhangi birine sahip olabilirsiniz.
• Samsung Galaxy S7 32GB, Samsung Galaxy S7 Edge 32GB, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Tab A (2016)
Bir diğer kampanya ise Lenovo kampanyasıdır, Turkcell Lenovo kampanyasıyla birlikte sizlerde aylık 42,33TL kadar bir ödeme yaparak Lenovo cihazlarına sahip olabilirsiniz.
• Lenovo K6 Note, Lenovo P2, Lenovo Tab3 A7 10
Turkcell’e ait olan cihaz kampanyalarını Turkcell adresinden takip edebilirsiniz.


Vodafone Faturaya Ek Telefon:

Vodafone Faturaya Ek Telefon:

Kendime en iyi telefonu almak istiyorum diyorsanız o halde sizlerde Vodafone’un cihaz kampanyasına katılabilirsiniz, Vodafone operatöründe birçok cihaz kampanyası bulunmaktadır. Vodafone’da faturaya ekolarak telefon almak istiyorsanız hemen sizlerde Vodafone adresine giderek buradan kendinize göre bir telefon seçip aylık ödeme planı belirleyerek yeni telefona sahip olabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan diğer Vodafone hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. 1GB2GB3GB5GB10GB İnternete kadar Bedava İnternet kazanma şansını yakalayabilirsiniz! Ayrıca sitemizde yer alan diğer Vodafone paket yazıları için BUYRUNBUYRUN!

Diğer Vodafone hediye internet içerikli paketlerine menüden “Vodafone Mobil internet” bölümünden ulaşarak inceleyebilir ve ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer Vodafone paket yazıları için BUYRUN!


Türk Telekom (Avea) Faturaya Ek Telefon:

Türk Telekom (Avea) Faturaya Ek Telefon:

Diğer operatörlere göre daha fazla cihaz seçeneği sunmakta olan Türk Telekom yani eski adıyla Avea operatöründe faturaya ek olarak cihaz almak çok kolay. Sizlerde uzun zamandır faturalıysanız ve yeni bir telefona ihtiyacınız varsa o halde ilk yapacağınız sizlere en yakın Türk Telekom bayilerine gitmek. Türk Telekom’a ait olan cihaz kampanyalarına erişmek istiyorsanız Turktelekom buradaki sayfaya göz atmanız yeterlidir.

Sayfamızda bulunan diğer Türk Telekom (AVEA) Ücretsiz İnternet Paketleri  güncel bilgilendirme makaleleri ile internetinizi anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 1GB2GB3GB5GB10GB İnternete kadar Hediye İnternet kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Daha fazla güncel Türk Telekom (AVEA)  Bedava, Hediye ve Ücretsiz İnternet paketleri için menüden “Türk Telekom (AVEA) Mobil İnternet” bölümüne göz atmanızı öneririz.


Faturalı Hatta Telefon Almak için Gerekeli Şartlar!

Faturalı Hatta Telefon Almak için Gerekeli Şartlar

Hattınıza tanımlanan ek fatura ile telefon alabiliyorsunuz ancak bu telefonu alabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu kapsamda göre bu şartları şöyle sıralayabiliriz.

Faturaya ek ödeme ile cep telefonu satın almak istiyorsanız, öncelikle hattınızın faturalı hat olması gerekiyor. Kullanılan faturalı hattın en az 6 ay süreyle kullanılmış olması ve bu süre zarfında faturaları düzenli ödemiş olmanız gerekiyor. Son iki yıllık sürede faturaya tanımlı telefon alıp, taksit ödeme gibi nedenlerle herhangi bir ceza almamış olmak şarttır.Kredi notu sorgulamasında yeterli puana sahip olmanız gerekiyor.

 Sonuç olarak bizler buu makalemizde sizlere faturalı hatta kredi veren bankalar ve kredi veren iş yerleri hakkında bilgiler vermeye calıstık. Bu konu hakkında detaylı bilgiler verdiğimize inanıyoruz fakat eğer sormak ya da eklemek istediğiniz bilgiler varsa yorumlar kısmında bizlere gönderebilirsiniz.

İntermet sitemizde yer alan diğer Hediye internet ve dakika içerikli paketlerimizi incelemeyi unutmayın. Güncel ve Bedava internet Kampanyalarını Kaçırmayınız. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum yaparak kampanyalara dair editörlerimizden bilgilendirme mailleri alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Finans ve Kredi Faiz Oranları için Bizi Takip Etmeye Devam Edin www.finans360.com